Robotník na plniacej linke

SNICO, s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
890 - 1 010 EUR/mesiacMzda v skúšobnej dobe - základ: 750 € + 140 € (prémie, príplatky); Mzda po skúšobnej dobe - základ : 825 € +185 € ( prémie, príplatky); koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha plniacej linky pri plnení horčice a kečupu
(obsluha plničiek, nakladanie obalov, uzatváranie obalov, etiketovanie, príprava kartónov, balenie výrobkov, paletizácia výrobkov)
- vykonávanie sanitácie počas sanitačných dní
- práca je v dvojzmennej prevádzke ( ranná a poobedná zmena)

- výhodný pracovný čas - pracuje sa pondelok - piatok na 7,5 hodinové pracovné zmeny, víkendy a sviatky voľné
- zabezpečené stravovanie priamo na pracovisku
- ponúkame prácu v stabilnej, prosperujúcej spoločnosti s medzinárodným zázemím
- prácu na pracovnú zmluvu, s perspektívou dlhodobého zamestnania
- odmeny pri pracovnom a životnom jubileu, koncoročné odmeny
- možnosť nákupu firemných produktov za zvýhodnené ceny

Ak Vás naša ponuka zaujala a máte záujem o prácu v stabilnej potravinárskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, neváhajte a pošlite nám Váš životopis.
Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať a pozývať na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzdelanie v odbore potravinárstvo alebo osvedčenie o odbornej spôsobilosti pri výrobe a manipuláciami s potravinami - výhodou
- vyžadujeme zdravotný preukaz
- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
- aktívny prístup k práci
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav

Naša spoločnosť patrí k významným výrobcom a dodávateľom pochutín na Slovensku. Od roku 2004 nesie názov SNICO s.r.o. a je súčasťou nadnárodného koncernu Develey so sídlom v Nemecku. Výroba je sústredená v závode v Liptovskom Mikuláši a zameriavame sa predovšetkým na produkciu horčice a kečupu.
Dôraz kladieme na výber kvalitných vstupných surovín, zavádzanie technologických inovácií, ale aj na dodržiavanie pôvodných, rokmi overených receptúr, čím si naše výrobky zachovávajú tradičnú nezameniteľnú chuť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4779740  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 890 EUR/mesiac