Konštruktér

SNEF Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiacIndividuálne ohodnotenie + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou bude:
- konštrukcia jednoúčelových strojov a zariadení, montážnych systémov, výrobných liniek...
- samostatné riešenia a realizácia úloh
- konštruovanie techniky po mechanickej stránke
- zabezpečenie výkresovej a technickej dokumentácie a podkladov k hotovým výrobkom
- samostatné riešenie a realizácia úloh
- poradenstvo a asistencia, navrhovanie inovácií
- koordinácia a sledovanie subdodávok v oblasti mechaniky

13. plat + individuálne ohodnotenie
Možnosť podieľať sa na rôznych projektoch v rámci skupiny v zahraničí
Možnosť práce v dynamickom a príjemnom kolektíve
Stabilné a tvorivé zamestnanie
Možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu
Využívanie moderných technológii
Školenia, certifikáty, jazykové kurzy
Príspevok na dopravu alebo palivová karta
Stravovacia karta, káva v kuchynke
Flexibilný pracovný čas - možnosť pracovať z domu
Služobný notebook, služobný telefón
Refferal bonusy
Teambuildingové akcie (vianočný večierok, motokáry,...)
Oddychová miestnosť - tulivaky, stolný futbal

Spoločnosť si vyhradzuje právo, kontaktovať len vybraných uchádzačov.
K životopisu je potrebné pripojiť súhlas pre spoločnosť SNEF Slovensko s.r.o. so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Expert
AutoCAD - Expert
SolidWorks PDM Professional - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Senior Dizajnér/Konštruktér

Počet rokov praxe

10

VP sk. B
spracovanie projektovej dokumentácie
riešenie odchýlok a zmien projektovej dokumentácie, resp. nových požiadaviek objednávateľa
znalosť konštrukčného programu AutoCAD/SolidWorks/Inventor/
znalosť technických noriem
znalosť technologických procesov, technické myslenie
flexibilita, samostatnosť a komunikatívnosť, chuť stále sa učiť, tímová práca
min. 10 ročná prax v oblasti konštrukcie jednoúčelových strojov, robotických buniek v AUTOMOTIVE industry.

iQanto - Groupe SNEF - je globálnym lídrom v oblasti špeciálnych strojov a robotických riešení a náš závod v Trnave zohráva kľúčovú úlohu pri poskytovaní inovatívnych automatizačných riešení.
Špecializujeme sa na robotiku a automatizáciu priemyselných zariadení a procesov. Navrhujeme a realizujeme pružné, prispôsobivé a inteligentné technické riešenia.
Našou spoločnou víziou a poslaním je prispievať k technologickým inováciám v oblasti budovania „továrne budúcnosti“ a „priemyslu zajtrajška“.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4413153  Dátum zverejnenia: 26.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac