SAP konzultant -Supply chain

SnAP international s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 3 000 EUR/mesiackoncoročný bonus, finálna mzda závisí od skúseností a znalostí kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Konzultant analyzuje požiadavky, rieši potreby klienta a navrhuje riešenia.

• Implementácia SAP ERP softvéru (cloud)
• Konfigurácia a testovanie SAP ERP softvéru (cloud)
• Zameranie na modul financie, kontroling a účtovníctvo
• Participácia na lokálnych a medzinárodných projektoch, workshopoch
• Spolupráca s tímom programátorov a konzultantov
• Analýza východzieho stavu a potrieb klienta, následná špecifikácia potrieb
• Tvorba a údržba dokumentácie
• Podpora zákazníka počas rutinnej prevádzky
• Priama komunikácia so zákazníkmi
• Školenia užívateľov

- po zaškolení možnosť pracovať home-office
- flexibilný pracovný čas
- koncoročný bonus
- pravidelné školenia, certifikácie, workshopy
- Multisport karta
- zaujímavý sociálny program a teambuildingy
- medzinárodné dlhodobé SAP projekty , využívanie ang. jazyka na dennej báze
- práca s najnovšími cloud technológiami
- atraktívne pracovné prostredie (pet friendly)
- notebook , mobilný telefón
- extra dovolenka a iné benefity

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie, Účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SAP S/4 HANA - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Znalosť supply chain procesov
Prístup orientovaný na zákazníka
Komunikačné zručnosti

Sme tím nadšených cloud špecialistov, ktorých cieľom je zjednodušovať život firiem a pomáhať im pri integrácii, správe a implementácii ERP SAP projektov po celom svete. Individuálny prístup, stabilita, dlhoročné skúsenosti a dôvera. Presne tieto slová definujú našu značku, ktorá je už od roku 2016 gold partnerom SAPu a momentálne máme zastúpenie na Slovensku a v Maďarsku.

Naším poslaním je pomáhať spoločnostiam lepšie a efektívnejšie pracovať, neustále napredovať a rásť.
www.snap-int.com

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4013651  Dátum zverejnenia: 30.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac