Obalový dizajnér / Konštruktér

Smurfit Kappa Obaly Štúrovo, a.s.

Miesto práce
Štúrovo
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiacMzda pozostáva z variabilnej a fixnej zložky. Základná mzda 1400,-€ + 10% výkonnostný bonus vyplácaný kvartálne + dochádzkový bonus 70€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pozícia je obsadzovaná pre oddelenie dizajnu a je priamo spojená s technickou podporou zákazníka.
- Úlohou úspešného kandidáta je vývoj samotného produktu, tvorba nákresov a konštrukcií nových obalových riešení v konštrukčných programoch.
- Súčasťou práce je aktívna spoluúčasť na vývojových a optimalizačných projektoch, tiež priamy kontakt, komunikácia a kooperácia so zákazníkom.
- Úzko spolupracuje s výrobným oddelením pri hľadaní nových riešení.
- Denný kontakt s oddelením predaja a priama podpora obchodných zástupcov.
- Súčasťou pracovnej náplne je aj aktívna účasť na kreatívnych workshopoch, realizácii jedinečných riešení a vytváraní vzoriek obalových návrhov.

Ponúkame zaujímavú prácu v nadnárodnej spoločnosti, spojenú so vzdelávaním a osobným rastom.
Ponúkame výhodný balík zamestnaneckých výhod a benefitov:
- príplatky a mzdové kompenzácie nad rámec Zákonníka práce
- stravné lístky vo zvýšenej hodnote
- zamestnanecké firemné podujatia a výlety pre celú rodinu

Vaše životopisy posielajte prosím emailom na uvedenú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ prípadne SŠ vzdelanie technického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na úspešné vykonávanie práce sú potrebné:
- VŠ / SŠ vzdelanie technického zamerania
- Výborná priestorová predstavivosť
- Aktívna znalosť anglického jazyka na úrovni B2
- Časová presnosť plnenia úloh, výborný osobný time manažment, schopnosť plánovať si prácu a stanovovanie priorít
- Kreatívne a súčasne technické myslenie
- Kvalitatívna precíznosť v plnení úloh – dôslednosť pri navrhovaní krabíc a obalových riešení
- Výborne komunikatívne schopnosti a schopnosti argumentácie
- Znalosť práce so SW Adobe, MS Office, AutoCAD

Sme moderná, nadnárodná spoločnosť patriaca do skupiny Smurfit Kappa Group, jedného z najväčších dodávateľov papierových obalových materiálov vo svete, európsky líder vo výrobe obalových materiálov z vlnitej lepenky.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4398545  Dátum zverejnenia: 9.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac