Design & Tool Manager / Manažér grafík a nástrojov

Smurfit Kappa Obaly Štúrovo, a.s.

Miesto práce
Štúrovo
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacV závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť dohodnutá základná mzda vyššia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného tímového hráča, ktorý má skúsenosti s prácou v tlačiarenskom a obalovom priemysle. Hlavnou náplňou práce je komunikácia s externými organizáciami ohľadne požiadaviek na grafiku, konštrukcie a tlač obalov a výrobnými možnosťami spoločnosti. Zabezpečuje podmienky pre plynulú činnosť oddelenia Dizajnu ohľadom grafických prác.
Ďaľšie úlohy vyplývajúce z náplne práce sú:
- Spolupráca s pracovníkmi predaja s cieľom promptného zabezpečenia požiadaviek odberateľov
- Sledovanie objednávok na grafické návrhy, tlačové formy i výsekové raznice vystavených oddelením predaja
- Koordinovanie a riadenie externých dodávateľov na grafické práce, definície farieb so zákazníkom
- Posudzovanie reálnosti požiadaviek odberateľov v súvislosti s konštrukciou a grafikou obalov a výrobnými možnosťami
- Riadenie dodávky výrobných nástrojov
- Riadenie farebných vzoriek a etalónov podpísaných zákazníkom
- Koordinovanie schvaľovacích procesov v prípravnej fáze návrhu obalov, a to grafík aj konštrukcií
- Sledovanie a analýza dodržiavania dodacích termínov externých dodávateľov
- Analyzovanie nákladov výsekových nástrojov
- Je kontaktnou osobou pre komunikáciu s externými organizáciami zabezpečujúcimi prípravu grafických návrhov, tlačových a výsekových foriem,
- Koordinovanie dodržiavania plánovaného % refakturácie nákladov na výsekové a tlačové formy
- Aktualizácia dokumentov IMS
- Riešenie optimalizačných projektov s dodávateľmi výsekových a tlačových foriem

Ponúkame zaujímavú prácu v nadnárodnej spoločnosti, spojenú so vzdelávaním a osobným rastom.
Ponúkame výhodný balík zamestnaneckých výhod a benefitov:
- príplatky a mzdové kompenzácie nad rámec Zákonníka práce
- stravné lístky vo zvýšenej hodnote
- zamestnanecké firemné podujatia a výlety pre celú rodinu

Vaše životopisy posielajte prosím emailom na uvedenú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Polygrafické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Základy
Adobe Flash - Základy

Počet rokov praxe

2

Na úspešné vykonávanie práce sú potrebné:
- VŠ / SŠ vzdelanie v oblasti polygrafického priemyslu, prípadne technického zamerania
- Odborná znalosť obalového a tlačiarenského priemyslu
- Aktívna znalosť anglického jazyka na úrovni B2
- Časová presnosť plnenia úloh, výborný osobný time manažment, schopnosť plánovať si prácu a stanovovania prioritných úloh
- Kvalitatívna precíznosť v plnení úloh – dôslednosť pri schvaľovaní obalových návrhov
- Zmysel rozlišovať a definovať farby – rozhodovacia schopnosť
- Výborne komunikatívne schopnosti a schopnosti argumentácie
- Vítaná znalosť práce so SW Adobe, MS Office, SAP

Sme moderná, nadnárodná spoločnosť patriaca do skupiny Smurfit Kappa Group, jedného z najväčších dodávateľov papierových obalových materiálov vo svete, európsky líder vo výrobe obalových materiálov z vlnitej lepenky.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3856251  Dátum zverejnenia: 24.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac