Vedúci údržby pre Smurfit Kappa Obaly Štúrovo

Smurfit Kappa Obaly Štúrovo, a.s.

Miesto práce
Štúrovo
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1500,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a ambiciózneho kandidáta na pozíciu Vedúci údržby. Čaká nás veľa projektov, ktoré potrebujú v plánovaní aj v realizácií odborníkov. Na pozícií sa aktívne využíva anglický jazyk.
Vedúci údržby zabezpečuje:
- Vedenie, školenie a motiváciu tímu údržby (elektrikárov a zámočníkov)
- Riadenie práce dodávateľských spoločností
- Plánovanie, riadenie a kontrolu reaktívnej a preventívnej údržby
- Komunikáciu s externými dodávateľmi, nákupné práce
- Riadenie investičných činností

Spravuje:
- Rozpočet úseku údržby
- Evidenciu skladov náhradných dielov
- Objednávanie a vykazovanie konsignačného skladu

Analýzy a reporting:
- Poruchy strojného zariadenia, prestoje s tým spojené
- Návrhy efektívnej údržby k dosiahnutiu najvyšších štandardov bezpečnosti, kvality a produktivity
- Reporting vedeniu spoločnosti

Ponúkame zaujímavú prácu v nadnárodnej spoločnosti, spojenú so vzdelávaním a osobným rastom.
Ponúkame výhodný balík zamestnaneckých výhod a benefitov:
- príplatky a mzdové kompenzácie nad rámec Zákonníka práce
- stravné lístky vo zvýšenej hodnote
- zamestnanecké firemné podujatia a výlety pre celú rodinu

Vaše životopisy posielajte prosím emailom na uvedenú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, Strojnícke

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- VŠ vzdelanie technického zamerania (znalosť výkresovej dokumentácie – strojnej/ elektro)
- Prax najmenej 3 roky na podobnej pracovnej pozícií
- AJ slovom aj písmom
- Samostatnosť, zodpovednosť, aktívny prístup k práci
- Výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- Skúsenosť s vedením ľudí

Sme moderná, nadnárodná spoločnosť patriaca do skupiny Smurfit Kappa Group, jedného z najväčších dodávateľov papierových obalových materiálov vo svete, európsky líder vo výrobe obalových materiálov z vlnitej lepenky.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3676272  Dátum zverejnenia: 23.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500,-€