Analytik produkcie pre Smurfit Kappa Obaly Štúrovo

Smurfit Kappa Obaly Štúrovo, a.s.

Miesto práce
Štúrovo
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Analýza parametrov a korelácií vo výsledkoch výroby
- Analýza výsledkov výroby, meranie produktivity, efektívnosti strojov a zariadení, kalkulácia tvorených odpadov, analýzy efektivity pracovného času a prestojov
- Analýza výkonu zamestnancov, kalkulácia bonusov
- Podpora manažéra výroby a odd. výroby dennými, týždennými a mesačnými reportami
- Príprava podkladov na finančné analýzy, kalkulácie a kontroling

Ponúkame výhodný balík zamestnaneckých výhod a benefitov:
- príplatky a mzdové kompenzácie nad rámec Zákonníka práce
- stravné lístky vo zvýšenej hodnote
- poukážky a zvýhodnenia v podnikoch v Štúrove
- zamestnanecké firemné podujatia a výlety pre celú rodinu

Vaše životopisy posielajte prosím emailom na uvedenú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické alebo technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

VŠ vzdelanie II. stupňa ekonomické/ technické
Anglický jazyk aktívne, používaný denne
Prax v odbore financií a účtovníctva
Analytické a logické myslenie, samostatnosť, precíznosť, odolnosť voči stresu
Výborná znalosť práce s programom Excell
Maďarský jazyk výhodou
Prax v oblasti výrobného podniku alebo vo financiách a účtovníctve je výhodou

Sme moderná, nadnárodná spoločnosť patriaca do skupiny Smurfit Kappa Group, jedného z najväčších dodávateľov papierových obalových materiálov vo svete, európsky líder vo výrobe obalových materiálov z vlnitej lepenky.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Továrenská 1
94303 Štúrovo
ID: 3553163   Dátum zverejnenia: 4.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000,-€