Manipulačný pracovník pre Smurfit Kappa / Štúrovo

Smurfit Kappa Obaly Štúrovo, a.s.

Miesto práce
Štúrovo
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,80 €/hod + výkonnostné odmeny vo výške 30%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kontroluje stav strojného zariadenia pred uvedením stroja do prevádzky
- Kontroluje vstupný materiál a hotový výrobok v zmysle kontrolného plánu
- Vykonáva triediace a paletizačné práce hotových výrobkov
- Pomocné práce pri nastavovaní stroja a príprave novej zákazky
- Skoré zaúčanie na pozíciu strojvedúceho

Ponúkame výhodný balík zamestnaneckých výhod a benefitov:
- príplatky a mzdové kompenzácie nad rámec Zákonníka práce
- stravné lístky vo zvýšenej hodnote
- poukážky a zvýhodnenia v podnikoch v Štúrove
- zamestnanecké firemné podujatia a výlety pre celú rodinu

Vaše životopisy posielajte prosím emailom na uvedenú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektromechanik, elektrotechnik, zámočník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Si zodpovedný a máš aktívny prístup k práci?
Hľadáš prácu, na ktorej je možnosť osobného rastu a máš dlhodobé ciele?
Chceš sa zaučiť v papierenskom priemysle?

Z dôvodu vyššej fyzickej záťaže je pracovná pozícia vhodná iba pre mužov.

Sme moderná, nadnárodná spoločnosť patriaca do skupiny Smurfit Kappa Group, jedného z najväčších dodávateľov papierových obalových materiálov vo svete, európsky líder vo výrobe obalových materiálov z vlnitej lepenky.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Továrenská 1
94303 Štúrovo
ID: 3416570   Dátum zverejnenia: 11.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,80 €/hod + výkonnostné odmeny vo výške 30%