Manipulačný pracovník pre Smurfit Kappa Obaly Štúrovo

Smurfit Kappa Obaly Štúrovo, a.s.

Miesto práce
Štúrovo, okres Nové Zámky
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,80 €/hod + výkonnostné odmeny vo výške 30%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kontroluje stav strojného zariadenia pred uvedením stroja do prevádzky
- Nastavuje stroj a dohliada na výrobný proces
- Kontroluje vstupný materiál a hotový výrobok v zmysle kontrolného plánu
- Vykonáva triediace a paletizačné práce hotových výrobkov
- Pomocné práce pri nastavovaní stroja a príprave novej zákazky
- Skoré zaúčanie na pozíciu strojvedúceho

Ponúkame výhodný balík zamestnaneckých výhod a benefitov:
- príplatky a mzdové kompenzácie nad rámec Zákonníka práce
- stravné lístky vo zvýšenej hodnote
- poukážky a zvýhodnenia v podnikoch v Štúrove
- zamestnanecké firemné podujatia a výlety pre celú rodinu

Vaše životopisy posielajte prosím emailom na uvedenú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za porozumenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.10.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektromechanik, elektrotechnik, zámočník

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Si zodpovedný a máš aktívny prístup k práci?
Hľadáš prácu, na ktorej je možnosť osobného rastu a máš dlhodobé ciele?
Chceš sa zaučiť v papierenskom priemysle?

Sme moderná, nadnárodná spoločnosť patriaca do skupiny Smurfit Kappa Group, jedného z najväčších dodávateľov papierových obalových materiálov vo svete, európsky líder vo výrobe obalových materiálov z vlnitej lepenky.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Továrenská 1
94303 Štúrovo

Kontakt

ID: 3416570   Dátum zverejnenia: 15.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,80 €/hod + výkonnostné odmeny vo výške 30%