Prípravár výroby - absolvent

SMS a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
15.6.2020
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podľa pokynov nadriadeného vykonáva práce a spolupracuje najmä:
• pri projektovej príprave zákaziek realizovaných spoločnosťou
• pri vypracovávaní projektovej dokumentácie s projektantom
• s obchodným oddelením a oddelením nákupu pri vypracovávaní ponukových cien
• sústreďuje informácie o technológiách, materiáloch a dodávateľoch, ktoré následne uplatňuje pri technických riešeniach a návrhoch
• na zabezpečení vypracovávania technologických postupov potrebných k realizácii stavby
• pri projektovaní skruží
• pri tvorbe kontrolno-skúšobného plánu stavby
• s orgánmi štátnej správy, políciou a inými inštitúciami
• zodpovedá za dodržiavanie BOZP, PO a ochrany životného prostredia v rámci svojej pracovnej činnosti
a ďalšie pracovné činnosti podľa pokynov nadriadeného a svojho pracovného zaradenia, v súlade so zavedeným IMS spoločnosti SMS a.s.

- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- príspevok zamestnávateľa na DDS
- životné poistenie hradené zamestnávateľom
- odmena za odporučenie nového kolegu
- Multisport karta
- odborné a jazykové vzdelávanie
- možnosť investovania do firemných akcií VINCI

Prosíme všetkých záujemcov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky a prax, aby zasielali CV na adresu [email protected]
Po preštudovaní podkladov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Project - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota cestovať (v závislosti od realizovaných zákaziek)
- spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť
- organizačné schopnosti
- dobré komunikačné schopnosti a tímový duch
- aktívny prístup

Sme súčasťou VINCI Construction CS, najväčšej stavebnej skupiny na území Slovenskej a Českej republiky, ktorá pôsobí vo všetkých stavebných oblastiach.
Veríme, že firma môže byť úspešná iba vtedy, ak sú spokojní jej zamestnanci, ktorí sú jej prioritou aj po 25 rokoch na trhu.
Cieľom vedenia v rámci personálnej politiky je úsilie udržať stabilný tím skúsených odborníkov, správne ich motivovať, ale i dať príležitosť mladým kolegom, ktorí môžu priniesť nové myšlienky, či nápady.
Vsádzame na odhodlanie, odbornosť a preto svojich zamestnancov podporujeme v ďalšom vzdelávaní prostredníctvom kurzov a školení, dávame priestor pre ich profesionálny rast a rozvoj.
Sme atraktívnym zamestnávateľom, ktorý svojim zamestnanom poskytuje rôzne zamestnanecké výhody alebo benefity. Nezanedbávame ani firemnú kultúru. Na druhej strane od všetkých svojich zamestnancov očakávame spoľahlivosť, lojalitu a dodržiavanie etických hodnôt.

Viac informácií o nás sa dozviete na našej stránke: https://sms.vinci-construction.cz/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3920562  Dátum zverejnenia: 5.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac