3 200 - 3 500 EUR

Majster / Polier

SMS a.s.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KOMUNIKÁCIA S KOLEGAMI A DODÁVATEĽMI:
- koordinovať a riadiť prácu subdodávateľov
- zabezpečenie strojov, materiálu a potrebných vecí - koordinácia ich dodania
- budete pravou rukou stavbyvedúceho
RIADIŤ STAVBU ALEBO ČASŤ OBJEKTU V RÁMCI VEĽKÉHO PROJEKTU:
- kontrolovať a zabezpečiť plnenie úloh podľa technickej dokumentácie stavby
- viesť skupinu 15-20 robotníkov
- dodržiavať harmonogram stavby
- zabezpečiť 100% dodržiavanie pravidiel bezpečnosti práce

- automobil Škoda Fabia Combi
- zabezpečenie a úhrada ubytovania
- individuálne odmeny a finančné ohodnotenie za dokončenie stavby
- 25 dní dovolenky, 2 dni zdravotného voľna
- príspevok na dôchodkové pripoistenie
- akcionársky program Castor International
- odmeny jubilantov a vernostné prémie
- možnosť zamestnaneckých SIM kariet
- odmena za odporučenie nového kolegu
- bezúročné pôžičky na bytové účely
- príspevok na detskú rekreáciu a pri narodení či adopcii dieťaťa
- možnosť zúčastňovať sa charitatívnych a firemných akcií
- možnosť lekárskej starostlivosti nad zákon stanovený rámec

Prosíme všetkých záujemcov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky a prax , aby zasielali CV na adresu [email protected]
Po preštudovaní podkladov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 37 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

- samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť
- SŠ vzdelanie stavebného zamerania alebo adekvátna prax
- skúsenosti s realizáciou mostných konštrukcií - výhodou
- znalosť nemeckého jazyka na úrovni B1 slovom i písmom podmienkou

Spoločnosť SMS a.s. bola založená v roku 1997 ako dcérska spoločnosť vtedajšej spoločnosti Stavby mostu Praha (teraz SMP CZ, a.s.). Spoľahlivosť a kvalita vykonávaných prác zabezpečila spoločnosti postupný nárast a v súčasnosti patrí na Slovensku k významným stavebným spoločnostiam realizujúcim inžinierske, vodohospodárske aj pozemné stavby.
Sme súčasťou celosvetovej Skupiny VINCI, svetového lídra v oblasti koncesií a stavebníctva, ktorá zamestnáva skoro 200 tisíc spolupracovníkov v stovke krajín sveta. Víziou spoločnosti nie sú len ekonomické výsledky, ale aj globálny úspech zaväzujúci k environmentálnej, sociálnej a spoločenskej výkonnosti. Toto partnerstvo našim zamestnancom ponúka možnosti pracovnej mobility po celom svete.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SMS a.s.
Partizánska cesta 91
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

ID: 3739796   Dátum zverejnenia: 15.8.2019