Majster pre dopravné stavby

SMS a.s.

Miesto práce
Hradec Králové, Česko
Termín nástupu
01.06.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 1 100,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie pracovných čát podľa pokynov stavbyvedúceho
- spolupracovanie so stavbyvedúcim pri vedení stavby
- zodpovednosť za zásobovanie stavby podľa pokynov stavbyvedúceho
- spolupracovanie pri dodržiavaní kvality prác, BOZP, PO a ochrany životného prostredia na stavbe

- príspevok na stravné lístky
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- príspevok zamestnávateľa na DDS
- odborné a jazykové vzdelávanie
- možnosť investovania do firemných akcií VINCI

Prosíme všetkých záujemcov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky a prax , aby zasielali CV na adresu [email protected]
Informáciu o úspešnom prijatí žiadosti dostanú všetci uchádzači, po preštudovaní podkladov budeme však kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť, samostatnosť
- zodpovednosť
- organizačné schopnosti
- dobré komunikačné schopnosti a tímový duch
- aktívny prístup
- oprávnenie na zváranie PE potrubí aj zásadnou výhodou s príplatkom do mzdy

Sme súčasťou VINCI Construction CS, najväčšej stavebnej skupiny na území Slovenskej a Českej republiky, ktorá pôsobí vo všetkých stavebných oblastiach.
Veríme, že firma môže byť úspešná iba vtedy, ak sú spokojní jej zamestnanci, ktorí sú jej prioritou aj po 25 rokoch na trhu.
Cieľom vedenia v rámci personálnej politiky je úsilie udržať stabilný tím skúsených odborníkov, správne ich motivovať, ale i dať príležitosť mladým kolegom, ktorí môžu priniesť nové myšlienky, či nápady.
Vsádzame na odhodlanie, odbornosť a preto svojich zamestnancov podporujeme v ďalšom vzdelávaní prostredníctvom kurzov a školení, dávame priestor pre ich profesionálny rast a rozvoj.
Sme atraktívnym zamestnávateľom, ktorý svojim zamestnanom poskytuje rôzne zamestnanecké výhody alebo benefity. Nezanedbávame ani firemnú kultúru. Na druhej strane od všetkých svojich zamestnancov očakávame spoľahlivosť, lojalitu a dodržiavanie etických hodnôt.

Viac informácií o nás sa dozviete na našej stránke: https://sms.vinci-construction.cz/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3600123  Dátum zverejnenia: 14.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 100,- EUR