Rozpočtár/ponukový prípravár (Ref. č.: BA 072017 )

SMS a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečuje ponukovú prípravu zákaziek realizovaných spoločnosťou
• zabezpečuje podklady k rizikovým komisiám
• pripravuje cenovú ponuku podľa podmienok zadávateľa a nadriadeného
• spolupracuje s oddelením nákupu pri vypracovávaní ponukových cien
• sústreďuje informácie o technológiách, materiáloch a a dodávateľoch
• zabezpečuje spracovávanie cenových ponúk a zabezpečuje cenové ponuky pre výber subdodávateľov
• kalkuluje podklady do súťažných ponúk

- bohatý program benefitov - stravné lístky plne hradené zamestnávateľom, príspevky na DDS a životné poistenie, jubilejné odmeny, 5 dní práca z domu
- starostlivosť o zdravie, technické aj jazykové vzdelávanie
- firemné podujatia

Prosíme všetkých záujemcov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky a prax na rovnakej alebo podobnej pozícii v stavebníctve min. 2 roky, aby zasielali CV a motivačný list na adresu job@stavbymostov.sk
Informáciu o úspešnom prijatí žiadosti dostanú všetci uchádzači, po preštudovaní podkladov budeme však kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, ekonomické

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy
CENKROS plus - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

hľadáme samostatnú osobnosť s praktickými skúsenosťami pri realizácii stavebných zákaziek,
s flexibilným a aktívnym prístup pri zavádzaní a budovaní procesov samostatného organizačného celku, v rámci firemných pravidiel

Spoločnosť SMS a.s. bola založená v roku 1997 ako dcérska spoločnosť vtedajšej spoločnosti Stavby mostu Praha (teraz SMP CZ, a.s.). Spoľahlivosť a kvalita vykonávaných prác zabezpečila spoločnosti postupný nárast a v súčasnosti patrí na Slovensku k významným stavebným spoločnostiam realizujúcim inžinierske, vodohospodárske aj pozemné stavby. Najväčšou príležitosťou pre spoločnosť bola výstavba 24 mostných objektov a 15 protihlukových stien na PPP projekte R1 Nitra -Tekovské Nemce a Banská Bystrica-Severný obchvat.
Spoločnosť SMS a.s. je súčasťou celosvetovej Skupiny VINCI, svetového lídra v oblasti koncesií a stavebníctva, ktorá zamestnáva 190 tisíc spolupracovníkov v stovke krajín sveta. Víziou spoločnosti nie sú len ekonomické výsledky, ale aj globálny úspech zaväzujúci k enviromentálnej, sociálnej a spoločenskej výkonnosti.
www.stavbymostov.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SMS a.s.
Partizánska cesta 91
974 01 Banská Bystrica
ID: 3070069   Dátum zverejnenia: 20.7.2017