Inžinier kvality MPQE

SMRC Automotive Solutions Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacOd 2000€ pričom finálna výška mzdy závisí od skúseností a kvalifikácie kandidáta. K základnej zložke mzdy ešte prislúcha dochádzkový bonus 60€ + 15% kvartálne prémie po uplynutí SD + letná prémia 500€ + zimná prémia 500€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečovať procesy kvality pri spustení nového projektu až po nábeh sériovej výroby
• podieľať sa na plánovaní a sledovaní nákladov na kvalitu (PPAP, zariadenia)
• zodpovedať za riadenie a riešenie reklamácií od zákazníka a nasadenie nápravných opatrení
• zodpovedať za aktualizáciu dokumentov kvality a správ o stave kvality
• zodpovedať za procesy kvality pri implementácii nového projektu (Prototyp, spustenie, sériová produkcia)
• zodpovedať za sledovanie všetkých externých a interným nezhodných výrobkov v pridelenom projekte
• zodpovedať za tvorbu internej dokumentácie v následnosti na reklamácie zákazníka
• podieľať sa na sledovaní interných procesov systému kvality QMS
• spolupracovať s nákupcom závodu alebo inžinierom kvality pre dodávateľov pri nákupe komponentov, ak to je potrebné
• hodnotiť komponenty, proces a dokumenty pre audit, navrhovať audit podľa výsledkov.
• viesť alebo sa zúčastňovať na modifikácii kontrolných plánov a FMEA
• administrovať dokumenty POR atď.
• poznať špecifické požiadavky zákazníkov a všetky uvedené činnosti uskutočňovať v súlade s nimi

• kvartálne prémie do 15% (počítané z trojnásobku hrubej mzdy) vyplácané podľa interných pravidiel po skúšobnej dobe
• dochádzkový bonus 60€
• príspevok zamestnávateľa do III.piliera
• stravovanie vo firemnej jedálni (zamestnanec platí za obed iba 1,20€)
• príspevky na športové, kultúrne a relaxačné aktivity
• odmena za odporúčanie kandidáta
• odmena za zlepšovacie návrhy
• sociálny program
• vzdelávacie a rozvojové aktivity pre zamestnancov
• jazykové kurzy

Vybraných záujemcov budeme kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel - kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Technika, Kvalita

Počet rokov praxe

3

• skúsenosti na obdobnej pozícii v automobilovom priemysle min. 3 roky
• znalosť IATF 16949
• znalosť PPAP, APQP, 8D, SPC
• dobré organizačné schopnosti
• zmysel pre detailnú prácu
• zákaznícky orientovaný, proaktívny, motivovaný

Spoločnosť Samvardhana Motherson Reydel Companies Automotive Solutions Slovakia s.r.o. so svojim závodom v Nitre je členom skupiny Motherson, ktorá má celosvetové zastúpenie v 41 krajinách sveta. Patrí medzi popredných výrobcov komponentov pre automobilový priemysel vo svete.
Naším poslaním je poskytovať naším zákazníkom inovatívne kvalitné produkty. SMRC má plnú schopnosť navrhovať, vyvíjať a vyrábať kompletné a funkčné modulárne interiérové systémy. Naše skúsenosti v oblasti výroby materiálov, dizajnu a štýlu nám umožňujú zabezpečovať inovatívne a nákladovo efektívne výrobky.

Samvardhana Motherson Reydel Companies Automotive Solutions Slovakia s.r.o. with its plant in Nitra is the member of Motherson group, which is located in 41 countries all around the world. It belongs to producers of automotive industry components worldwide.
Our mission is to provide innovative quality products to our customers. SMRC has full capability to design, develop and manufacture complete and functional modular interior systems. Our expertise in manufacturing, materials, design and styling allows us to provide innovate, cost-and-weight-efficient products.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie ľudských zdrojov
E-mail: poslať životopis
ID: 4618605  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac