Špecialista ľudských zdrojov

SMRC Automotive Solutions Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ kvartálne odmeny do 15 % vyplácané po SD

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu/kolegyňu z prostredia personálnej agentúry alebo interného HR.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- komplexné organizovanie a realizovanie procesov náboru a výberu zamestnancov
- selekcia kandidátov, overovanie ich zručností a schopností, vedenie pohovorov s uchádzačmi o zamestnanie
- spracovanie nástupných formalít zamestnanca
- vedenie evidencie uchádzačov o zamestnanie
- spolupráca s externými dodávateľmi personálnych služieb
- personálna inzercia
- aktívna komunikácia a spolupráca s ostatnými členmi tímu, rovnako ako s kolegami na iných oddeleniach spoločnosti

• finančný bonus vyplácaný štvrťročne
• stravovanie vo firemnej jedálni (zamestnanec platí za obed iba 1,20€)
• príspevky na športové, kultúrne a relaxačné aktivity
• odmena za odporúčanie kandidáta
• odmena za zlepšovacie návrhy
• sociálny program
• vzdelávacie a rozvojové aktivity pre zamestnancov
• jazykové kurzy

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám životopis v slovenčine aj v angličtine.
Vybraných záujemcov budeme kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitný

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

náboru a výberu zamestnancov pre výrobnú spoločnosť

Počet rokov praxe

2

- predchádzajúce skúsenosti s recruitmentom z interného HR oddelenia, prípadne z agentúrneho prostredia sú PODMIENKOU
- základné vedomosti v pracovnoprávnej legislatíve
- skúsenosť z výrobnej spoločnosti je vítaná
- výborné komunikačne zručnosti - schopnosť efektívne komunikovať s kandidátmi z rôznych sektorov, aj v anglickom jazyku
- flexibilita a pracovné nasadenie - náš svet je dynamický, veci sa rýchlo menia a hľadáme niekoho, kto sa dokáže rýchlo prispôsobiť a promptne reagovať
- samostatnosť
- organizačné zručnosti
- systematickosť

Spoločnosť Samvardhana Motherson Reydel Companies Automotive Solutions Slovakia s.r.o. so svojim závodom v Nitre je členom skupiny Motherson, ktorá má celosvetové zastúpenie v 41 krajinách sveta. Patrí medzi popredných výrobcov komponentov pre automobilový priemysel vo svete.
Naším poslaním je poskytovať naším zákazníkom inovatívne kvalitné produkty. SMRC má plnú schopnosť navrhovať, vyvíjať a vyrábať kompletné a funkčné modulárne interiérové systémy. Naše skúsenosti v oblasti výroby materiálov, dizajnu a štýlu nám umožňujú zabezpečovať inovatívne a nákladovo efektívne výrobky.

Samvardhana Motherson Reydel Companies Automotive Solutions Slovakia s.r.o. with its plant in Nitra is the member of Motherson group, which is located in 41 countries all around the world. It belongs to producers of automotive industry components worldwide.
Our mission is to provide innovative quality products to our customers. SMRC has full capability to design, develop and manufacture complete and functional modular interior systems. Our expertise in manufacturing, materials, design and styling allows us to provide innovate, cost-and-weight-efficient products.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4257288  Dátum zverejnenia: 20.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac