Можливість для людей з України
Logo SMP Automotive Solutions Slovakia s.r.o.

Tímlíder výroby

SMP Automotive Solutions Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
Dohodou, ideálne čo najskôr
1 456 EUR/mesiacĎalšie zložky mzdy a možné prémie budú vysvetlené počas osobného pohovoru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou úlohou TÍMLÍDRA VÝROBY je vedenie tímu operatorov tak, aby výroba bežala plynulo.
Pozícia je hľadaná pre nový montážny závod v Bratislave (Devínska Nová Ves). Práca je na 3 zmeny a robí sa montáž nárazníkov.

Na každej zmene pridávame ďalšieho tímlídra, keďže rozširujeme tím.

• aktívny manažment výrobného tímu

• zodpovednosť motiváciu, výsledky, kvalitu

• plánovanie personálu, dochádzka

• dohľad nad doržiavaním BOZP, používanie OOPP,

• spolupráca s inými oddeleniami (logistika, kvalita,...)

• návrhy na zlepšovanie efektivity

• reporting.

- Stravovanie v hodnote 5,85 EUR plne hradené firmou

- Možnosť kariérneho rastu a vzdelávania

- Príplatky podla zákona

- Bonus za odporučenie nového zamestnanca až do výšky 600-800 EUR

- Príspevok pri narodení dieťaťa, svadbe

- Rôzne darčeky, zamestnanecké akcie a pod.

Ohľadom pohovoru budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

- Reálne skúsenosti s vedením tímu na oddelení výroby v automobilovej  spoločnosti
- Anglický alebo maďarský jazyk výhodou
- Ochota pracovať na zmeny

Firma SMP Automotive Solutions Slovakia s.r.o. súčasťou skupiny Motherson. Dodáva diely pre automobilový priemysel. Nedávno otvorila nový montážny závod v Bratislave.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Minarovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 4796637  Dátum zverejnenia: 31.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 456 EUR/mesiac