Logo SMP Automotive Solutions Slovakia s.r.o.

Vedúci montáže / Assembly Leader

SMP Automotive Solutions Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
2 600 EUR/mesiacMzda bude dohodnutá podľa skúseností a znalostí kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie výrobného úseku montáže nárazníkov

- Zabezpečenie výroby podľa výrobného plánu, požadovaného množstva a z hľadiska kvality

- Vedenie a motivácia podriadených v 3-zmennej prevádzke - majstri, tímlídri, operátori výroby

- Riadenie JIS, JIT dodavok zákazníkovi

- Plánovanie personálu

- Zodpovednosť za KPIs oddelenia

- Pravidelný reporting KPIs

- Zabezpečenie žiadostí o nákup potrebných OPEX vecí pre výrobu

- Zodpovednosť za dodržiavanie BOZP štandardov na pracovisku a používanie OOPP

- Príprava internej dokumentácie podľa potreby

- Stabilné zamestnanie v rastúcom montážnom závode

- Príspevok na stravovanie 5,85 € plne hradený zamestnávateľom

- Príspevok na dopravu podľa vzdialenosti od miesta bydliska až 200 €

- Bonus za odporúčanie nového zamestnanca 600/800 €

- Príspevok pri životných udalostiach zamestnanca (narodenie dieťaťa, svadba,...)

- Akcie pre zamestnancov, darčeky,…

- Možnosť kariérneho rastu

- Vzdelávanie

- Možnosť občasného homeofficu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Skúsenosti v automobilovom priemysle

- Skúsenosti s vedením tímu vo výrobnom prostredí

- Komunikačné a prezentačné zručnosti

- SAP výhodou

Firma SMP Automotive Solutions Slovakia s.r.o. súčasťou skupiny Motherson. Dodáva diely pre automobilový priemysel. Nedávno otvorila nový montážny závod v Bratislave.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Minarovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 4796435  Dátum zverejnenia: 30.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac