Logo SMP Automotive Solutions Slovakia s.r.o.

Údržbár

SMP Automotive Solutions Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacZákladná mzda v závislosti od skúseností kandidáta + mesačná odmena 100 Eur v závislosti od splnenia cieľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Údržbár je zodpovedný za starostlivosť o stroje a zariadenia vo výrobe (montáž nárazníkov). Práca je v 3-zmenej prevádzke.

Hlavné úlohy a zodpovednosti:
- operatívna a preventívna údržba strojných zariadení vo výrobnej hale
- podpora oddelenia výroby pri odstránení prestojov kvôli technickým príčinám a strojným zariadeniam,
- nastavovanie a optimalizáciu strojných zariadení,
- operatívne servisné zásahy a opravy strojov, odstraňovanie porúch a závad,
- návrhy na technické zlepšenia a implementácia schválených vylepšení
- pravidelnú komunikáciu s ostatnými oddeleniami, najmä s výrobou, oddelením procesu a oddelením kvality,
- príprava relevantnej dokumentácie v rámci svojej práce, zaznamenávanie opráv a evidovanie náhradných dielov a spotrebného materiálu,
- údržbárske práce podľa požiadaviek nadriadeného.

- Stravovanie v hodnote 5,85 EUR plne hradené firmou,
- Bonus za odporučenie nového zamestnanca až do výšky 600/800 EUR podľa interných pavidiel,
- Príspevok na dopravu až do výšky 200 EUR mesačne,
- Možnosť kariérneho rastu,
- Príspevok pri narodení dieťaťa a k svadbe,
- Rôzne darčeky, zamestnanecké akcie a pod.,
Ďalšie benefity, vzhľadom na novovznikajúci závod, budú upresnené v budúcnosti.

Ohľadom osobného pohovoru budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Prax na pozícii/v oblasti

údržbár

Počet rokov praxe

3

- Elektrotechnické vzdelanie podmienkou,
- Skúsenosti na rovnakej pozícii, ideálne vo výrobnej spoločnosti,
- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie činnosti na technických zariadeniach elektrických podľa
§ 22 vyhlášky MPSVR SR č. 508/2009 Z. z. ,
- Anglický jazyk výhodou.

Firma SMP Automotive Solutions Slovakia s.r.o. súčasťou skupiny Motherson. Dodáva diely pre automobilový priemysel. Nedávno otvorila nový montážny závod v Bratislave.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Roman Tóth
E-mail: poslať životopis
ID: 4782866  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac