Logo SMP Automotive Solutions Slovakia s.r.o.

Tímlíder logistiky

SMP Automotive Solutions Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacMzda bude dohodnutá na osobnom pohovore podľa skúseností a znalostí kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou úlohou TÍMLÍDRA LOGISTIKY je vedenie tímu operatorov logistiky (VZV) a skladníkov tak, aby výroba bežala plynulo.
Pozícia je hľadaná pre nový montážny závod v Bratislave (Devínska Nová Ves). Práca je na 3 zmeny.

• aktívny manažment tímu (8 zamestnancov),
• zodpovednosť za zabezpečenie a manažment inventúr,
• príležitostná obsluha vysokodvižného vozíka,
• správa a údržba logistickej techniky a zariadení,
• dohľad nad doržiavaním BOZP, používanie OOPP,
• práca v SAPe (prijímanie materiálu, prepravné dokumenty...),
• spolupráca s inými oddeleniami (výrobné úseky, manažment kvality, nákup) a sesterskými spoločnostiami,
• návrhy na zlepšovanie prostriedkov, strojov a skladovej efektívnosti,
• reporting.

- Stravovanie v hodnote 5,48 EUR plne hradené firmou,
- Príplatky podla zákona,
- Bonus za odporučenie nového zamestnanca až do výšky 600 EUR
- Možnosť kariérneho rastu
- Príspevok pri narodení dieťaťa a svadbe
- Rôzne darčeky, zamestnanecké akcie a pod.
Ďalšie benefity, vzhľadom na novovznikajúci závod, budú upresnené v budúcnosti

Ohľadom pohovoru budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Reálne skúsenosti s vedením tímu na oddelení logistiky v automobilovej výrobnej spoločnosti
- Skúsenosti s prácou v SAP,
- Platný VZV preukaz,
- Anglický alebo maďarský jazyk výhodou
- Ochota pracovať na zmeny

Firma SMP Automotive Solutions Slovakia s.r.o. súčasťou skupiny Motherson. Dodáva diely pre automobilový priemysel. Nedávno otvorila nový montážny závod v Bratislave.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Roman Tóth
E-mail: poslať životopis
ID: 4778364  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac