Disponent - Materiálový plánovač (nový závod)

SMP Automotive Solutions Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
01/2023, príp. dohodou
1 700 - 2 000 EUR/mesiacMzda podľa skúseností a znalostí vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je otváraná pre úplne nový závod v DnV, vybraný kandidát bude jedným z prvých zamestnancov na oddelení logistiky.

• plánovať dodávky od dodávateľov na základe požiadaviek zákazníkov
• sledovať a kontrolovať plnenie dodávok od dodávateľov (množstvo, kvalita, termíny)
• spracovanie EDI (LAB)
• vykonávať všetky operácie a transakcie v kompetencii plánovania materiálu v systéme SAP
• spolupracovať s ostatnými oddeleniami pri riešení operatívnych problémov súvisiacich s dodávateľmi a dodávkami materiálu
• aktívne sa podieľať na neustálom procese zlepšovania v oblasti plánovania materiálu
• participovať a riadiť si aktivity pri zmenovom konaní (safety stock a pod.), pri modifikáciách materiálov v predsériovej logistike so zreteľom na zostatkové náklady
• zodpovedať za stav skladu zásob
• registrácia nových dodávateľov do SAP
• komunikácia s dodávateľmi a aj zákazníkom

- Stravovanie v hodnote 5,10 EUR plne hradené zamestnávateľom
- Zaujímavý bonus za odporučenie nového zamestnanca
- Občasný homeoffice
- Firemné darčeky, eventy
Vzhľadom na novovznikajúci závod, ďalšie benefity budú pribúdať postupne.
Viac informácií počas osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Na oddelení logistiky vo výrobnom prostredí, ideálne v automobilovom priemysle

Počet rokov praxe

3

Táto pozícia je otváraná pre novovznikajúci závod, preto hľadáme kandidáta, ktorý sa nezľakne tejto výzvy a aktívne sa bude podielať na vytváraní a implementácii procesov na oddelení logistiky. Tím je zatiaľ malý, ale bude sa rýchlo rozrastať.

Firma SMP Automotive Solutions Slovakia s.r.o. súčasťou skupiny Motherson. Dodáva diely pre automobilový priemysel. Nedávno otvorila nový montážny závod v Bratislave.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4478782  Dátum zverejnenia: 2.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac