Operátor výroby (nový závod)

SMP Automotive Solutions Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 000 EUR/mesiacZákladná mzda od 1000 EUR plus 100 EUR variabilná mesačná prémia. Príplatky podla ZP. Viac informácií ohľadom mzdy počas pohovoru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je obsadzovaná pre úplne nový závod v Devínskej Novej Vsi.
Priestory sú tiež nové.

Výroba bude zatiaľ iba montáž (nárazníky). Ide o jednoduchú manuálnu prácu, v ktorej nie su žiadne rizikové faktory (hluk, znečistenie a pod.)

Dočasne ide o prácu na 1 zmenu, v budúcom roku sa pôjde na 2 a koncom roka na 3 zmeny.

Nástup 9.1.2023, 1.2.2023, príp. dohodou

- Stravovanie v hodnote 5,10 EUR plne hradené firmou
- Zaujímavý bonus za odporučenie nových zamestnancov
- Rôzne príspevky, darčeky, zamestnanecké akcie a pod.
Ďalšie benefity, vzhľadom na novovznikajúci závod, budú upresnené v budúcnosti. Viac info počas pohovoru.

Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Prax na pozícii/v oblasti

operátor výroby

Počet rokov praxe

1

Základy anglického alebo maďarského jazyka výhodou.

Firma SMP Automotive Solutions Slovakia s.r.o. súčasťou skupiny Motherson. Dodáva diely pre automobilový priemysel. Nedávno otvorila nový montážny závod v Bratislave.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4429562  Dátum zverejnenia: 6.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac