Logo SMINLO, s. r. o.

Backoffice specialist

SMINLO, s. r. o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiacNástupná základná mzda 1000 EUR brutto resp. podľa kvalifikácie (zohľadňujeme skúsenosti na obdobných pozíciách) + výkonové/kvalitatívne odmeny do 50 EUR mesačne. Každý rok sa základná mzda zvyšuje o 100 Eur. Stravné plne preplácané zamestnávateľom vo výške 6 Eur/deň.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Administratívna podpora pre oddelenia operatívy.
  • ​Práca s interným informačným systémom spoločnosti.
  • Pridávanie a úprava záznamov v internom informačnom systéme.
  • Spolupráca s oddelením invoicingu.
  • Komunikácia s dodávateľmi.
  • Komunikácia s odberateľmi.
  • Spravovanie zdieľanej emailovej schránky oddelenia.

  • Môžeš sa tešiť na stály rozvoj a nové skúsenosti v mladom a dynamickom tíme.
  • Každoročné navyšovanie mzdy zaručuje stálu motiváciu a adekvátne ohodnotenie vzhľadom k tvojim skúsenostiam.
  • Máš k dispozícii príspevok na MultiSport kartu na relax a športovanie.
  • Budeš mať k dispozícii firemný notebook a mobilný telefón aj na súkromné účely.
  • Zamestnávateľ ti hradí príspevok na stravu každý deň v plnej výške.
  • Zúčastňuješ sa pravidelných firemných podujatí, kde spoznávaš svojich kolegov mimo pracoviska a vytváraš si silné pracovné aj priateľské vzťahy.
  • Ak si raz chorý/á, nezabudni na sick day, ktorý ti zamestnávateľ poskytuje.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Internet - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Administratíva, Support, Back office

Počet rokov praxe

1

  • Konkrétny typ vzdelania nie je podmienkou.
  • Prax v administratíve výhodou.
  • Vyžadujeme samostatnosť, zodpovednosť a flexibilitu.
  • Oceňujeme dôkladnosť a zmysel pre detail.
  • Komunikačné zručnosti sú pre nás dôležité.
  • Znalosť práce s PC nevyhnutná.

SMINLO - smart international logistics je rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť s medzinárodným pôsobením ktorá úspešne pôsobí na slovenskom a medzinárodnom trhu od roku 2006. Spoločnosť poskytuje komplexné zasielateľské služby v oblastiach námornej, leteckej, železničnej a pozemnej prepravy. Spoločnosť má na Slovensku svoje pobočky v Sládkovičove, Nitre, Liptovskom Mikuláši a v Košiciach.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4799803  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac