Logo SMINLO, s. r. o.

Seafreight manager

SMINLO, s. r. o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
dohodou
2 200 EUR/mesiacK mesačnej mzde patrí aj motivačná manažérska odmena ktorá sa odvíja od výkonnosti celého oddelenia. Detaily ti radi predstavíme osobne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného kolegu, ktorý sa stane Seafreight managerom v našej firme a bude zodpovedný za tím pracovníkov námorného oddelenia na pobočkách v Košiciach a v Liptovskom Mikuláši.

Tvoja náplň práce bude zahŕňať:

- Riadenie tímu, prerozdeľovanie úloh, kontrola práce.

- Komunikácia a udržiavanie dobrých vzťahov s obchodnými partnermi.

- Vytváranie interných procesov a smerníc.

- Hodnotenie a odmeňovanie pracovníkov.

- Výber, prijímanie a školenie pracovníkov.

- Sledovanie kľúčových ukazovateľov výkonnosti oddelenia.

- Kontrola nákladov a výnosov jednotlivých projektov.

- Mesačné reportovanie, manažérske stretnutia.

Okrem toho, tvoj typický deň na pracovnej pozícii bude zahŕňať:

- Komunikáciu s tímom, managermi iných oddelení a obchodnými partnermi.

- Plánovanie a koordinácia pracovných úloh tímu.

Pracovná doba je:

- Pondelok až piatok, 8 hodín denne s možnosťou flexibilného pracovného času.

Ak máš skúsenosti a chceš sa stať súčasťou nášho dynamického tímu, pošli nám svoj životopis a motivačný list. Tešíme sa na teba!

Pracovná pozícia ti poskytne skvelú príležitosť pracovať v mladom tíme v dynamicky rastúcej spoločnosti.

Každoročné navyšovanie platov ti zaručuje, že tvoja práca bude adekvátne ohodnotená a budeš sa môcť ďalej profesionálne rozvíjať.

S Multisport kartou budeš mať možnosť využívať rôzne športoviská a fitness centrá, čím si udržíš zdravie a kondíciu.

Firemný notebook a mobilný telefón ti umožnia byť stále v kontakte s kolegami a zákazníkmi, aj keď nie si v práci, a to aj na súkromné účely.

Príspevok na stravu vo výške 6 Eur/deň hradený 100% zamestnávateľom ti pomôže ušetriť pri nákladoch na stravu.

Pravidelné firemné podujatia ťa zoznámia s kolegami a posilnia kolegiálny duch v tíme.

Príspevok na regeneráciu pracovných síl ti umožní oddýchnuť si a zregenerovať sa po náročnej práci.

Sick day ti poskytne možnosť zostať doma, ak sa cítiš chorý, a nemusíš sa obávať o svoju mzdu.

Home office ti umožní pracovať z pohodlia svojho domova, čo ti ušetrí čas a náklady na cestovanie do práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Námorná doprava, zasialateľstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Mierne pokročilý
Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

námornej dopravy

Počet rokov praxe

4

Požadujeme minimálne 4 roky praxe na podobnej pozícii.

Vyhľadávame samostatného a analytického človeka.

Schopnosť riešiť problémy a hľadať alternatívne riešenia je nutnosťou.

Prax v medzinárodnom obchode alebo nákladnej doprave je podmienkou.

Komunikatívnosť, flexibilita, spoľahlivosť, zodpovednosť a odolnosť voči stresu sú dôležité.

Aktívny prístup k práci je pre nás dôležitý

Hard skills: skúsenosti s námornou nákladnou dopravou, znalosť Incoterms.

Soft skills: tímový hráč, schopnosť riadiť projekt, vynikajúce komunikačné schopnosti.

SMINLO - smart international logistics je rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť s medzinárodným pôsobením ktorá úspešne pôsobí na slovenskom a medzinárodnom trhu od roku 2006. Spoločnosť poskytuje komplexné zasielateľské služby v oblastiach námornej, leteckej, železničnej a pozemnej prepravy. Spoločnosť má na Slovensku svoje pobočky v Sládkovičove, Nitre, Liptovskom Mikuláši a v Košiciach.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne Oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 4795534  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac