Účtovník

SMINLO, s. r. o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
dohodou
1 550 EUR/mesiacZákladná mzda 1500 Eur brutto + výkonové/kvalitatívne odmeny do 50 Eur mesačne. Každý rok sa základná mzda zvyšuje o 100 Eur. Stravné lístky plne preplácané zamestnávateľom vo výške 6 Eur/deň.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účtovanie v SAP Business One.
Vedenie komplet účtovnej agendy.
Vystavovanie a spracovanie odoslaných faktúr.
Komunikácia s obchodnými partnermi ohľadom finančných záležitostí.
Mzdová agenda, kontrola a príprava dochádzky pre mzdový systém.
Bankové spracovanie.
Príprava a spracovanie mesačných daňových priznaní DPH.
Príprava a spracovanie daňových priznaní pre daň z príjmov, daň z motorových vozidiel.
Príprava a spracovanie účtovných závierok.
Spracovanie štatistických výkazov.
Príprava a spracovanie mesačných uzávierok.
Komunikácia s daňovými úradmi, zdravotnými poisťovňami, sociálnou poisťovňou.

Práca v mladom tíme v rýchlorastúcej spoločnosti.
Bohatý firemný sociálny program.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník

Počet rokov praxe

2

Pozícia nie je vhodná pre absolventa.

SMINLO - smart international logistics je rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť s medzinárodným pôsobením ktorá úspešne pôsobí na slovenskom a medzinárodnom trhu od roku 2006. Spoločnosť poskytuje komplexné zasielateľské služby v oblastiach námornej, leteckej, železničnej a pozemnej prepravy. Spoločnosť má na Slovensku svoje pobočky v Sládkovičove, Nitre, Liptovskom Mikuláši a v Košiciach.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4614664  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 550 EUR/mesiac