Regionálny obchodný manažér pre Rakúsko

SMINLO, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 3 000 EUR/mesiacMzda sa bude odvíjať od skúseností a pracovných výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SMINLO je logistická spoločnosť ktorá organizuje prepravu tovarových zásielok po celom svete.
Hľadáme skúseného kolegu, ktorý ma chuť a energiu rozšíriť naše aktivity na rakúskom trhu. Náplňou práce je starostlivosť o súčasných zákazníkov, rozvoj obchodných aktivít, komunikácia so zákazníkmi, hľadanie riešení realizácie prepráv, sledovanie priebehu realizácie prepráv, komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti, zodpovednosť za výsledky na zverenom trhu.

Komplexné odborné školenie cez všetky oddelenia a procesy v spoločnosti.
Práca v mladom tíme v dynamicky rastúcej spoločnosti.
Služobné auto, mobilný telefón, notebook.
Pravidelné firemné podujatia.
Home office.
Sick day.
Príspevok na regeneráciu pracovných síl.
Príspevok na stravu 6 Eur/deň hradený 100% zamestnávateľom.

V prípade záujmu, nám prosím pošlite svoj životopis v slovenskom a nemeckom jazyku.
Ďakujeme všetkým záujemcom o prácu v spoločnosti SMINLO.
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment, obchod, doprava

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

B2B obchod, nákladná doprava, logistika

Počet rokov praxe

2

prozákaznícka orientácia, samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita, spoľahlivosť, zodpovednosť, skúsenosť na rakúskom trhu, prax v doprave výhodou

SMINLO - smart international logistics je rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť s medzinárodným pôsobením ktorá úspešne pôsobí na slovenskom a medzinárodnom trhu od roku 2006. Spoločnosť poskytuje komplexné zasielateľské služby v oblastiach námornej, leteckej, železničnej a pozemnej prepravy. Spoločnosť má na Slovensku svoje pobočky v Sládkovičove, Nitre, Liptovskom Mikuláši a v Košiciach.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4543251  Dátum zverejnenia: 26.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac