Zubný lekár

Smile Clinic

Miesto práce
Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 5 000 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od pracovných skúseností / dĺžky úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatná práca zubného lekára v špičkovo vybavenej zubnej klinike
- restoratívna stomatológia, protetika, estetická stomatológia, príp. implantológia
- miesto pôsobenia : Smile Clinic Piešťany
- http://www.smileclinic.sk

- Profesionálny rast, možnosť zúčastňovať sa seminárov a školení
- Zamestnanecký bonus
- Teambuildingové aktivity počas roka
- Príjemné a moderné pracovné prostredie
- Práca so slovenskými aj zahraničnými pacientmi

Informácie o výberovom konaní

Rozširujeme náš zubný tím a hľadáme posily!
Do nášho stomatologického tímu v Bratislave a taktiež do tímu v Piešťanoch hľadáme zubného lekára, ktorý je schopný samostatne ošetrovať pacientov a hľadá zamestnanie na modernej zubnej klinike s motivujúcim platobným ohodnotením.
Zameriavame sa primárne na restoratívnu a estetickú chirurgiu a protetiku, no našim pacientom poskytujeme aj bežné zubárske ošetrenia. Ku každému pacientovi pristupujeme individuálne podľa jeho potrieb.
Naše vlastné zubné laboratórium priamo na klilnike nám dovoľuje poskytovať pacientom protetické ošetrenia v špičkovej kvalite. Kliniku pravidelne navštevujú desiatky pacientov zo zahraničia a stovky slovensky hovoriacich pacientov mesačne.
Pre viac informácií o výberovom konaní nás neváhajte kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stomatológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Smile Clinic je súkromná zubná klinika, ktorá svojim klientom poskytuje širokú škálu nadštandardných stomatologických služieb od roku 2006 v Piešťanoch a od roku 2015 aj v Bratislave. Na základe portálu Global Clinic Rating ( https://gcr.org/c/smile-clinic-dental-holiday-bratislava ), ktorý hodnotí podľa odbornosti personálu, vybavenia kliniky a celkovej spokojnosti pacientov je naša klinika 1. na Slovensku.
Klinika je vybavená najmodernejšou zubnou technikou a patrí medzi popredné zubné kliniky pôsobiace v oblasti zubného turizmu na Slovensku, zameraná prevažne na restoratívnu a estetickú stomatológiu a implantológiu.
www.smileclinic.sk https://www.facebook.com/smileklinik/

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4001585  Dátum zverejnenia: 6.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac