Zubná sestra / asistentka zubného lekára

Smile Clinic

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihned
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1, plat podľa dohody, v závislosti od skúseností a praxe uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistencia lekárovi pri stomatologických zákrokoch
Zabezpečovanie chodu ambulancie
Komunikácia s pacientom
Vedenie zdravotnej dokumentácie

Máš záujem pracovať na modernej zubnej klinike s individuálnym prístupom ku každému pacientovi? Uvítala by si prácu v mladom a dynamickom kolektíve? Tak potom práca v Smile Clinic Bratislava je pre teba to pravé!
Popri bežných povinnostiach zubnej sestry si precvičíš komunikáciu v angličtine, nakoľko našu kliniku navštevujú ako slovenskí, tak aj zahraniční pacienti.
Viac o našej klinike nájdeš na našom webe www.smileclinic.sk alebo na facebooku.

Zamestnanecké bonusy
Zamestnanecké zľavy na ošetrenie
Teambuilding aktivity počas roka
Príjemné moderné pracovné prostredie
Preplácanie nadčasov

Informácie o výberovom konaní

Každého uchádzača budeme kontaktovať

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobré komunikačné schopnosti
Zmysel pre systematickú prácu
Ochota učiť sa nové veci
Trpezlivosť s pacientmi

Smile Clinic je súkromná zubná klinika, ktorá svojim klientom poskytuje širokú škálu nadštandardných stomatologických služieb od roku 2006 v Piešťanoch a od roku 2015 aj v Bratislave. Na základe portálu Global Clinic Rating ( https://gcr.org/c/smile-clinic-dental-holiday-bratislava ), ktorý hodnotí podľa odbornosti personálu, vybavenia kliniky a celkovej spokojnosti pacientov je naša klinika 1. na Slovensku.
Klinika je vybavená najmodernejšou zubnou technikou a patrí medzi popredné zubné kliniky pôsobiace v oblasti zubného turizmu na Slovensku, zameraná prevažne na restoratívnu a estetickú stomatológiu a implantológiu.
www.smileclinic.sk https://www.facebook.com/smileklinik/

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Smile Clinic - zubná klinika
Teplická 84
92101 Pieštany
www.smileclinic.sk
ID: 2677755   Dátum zverejnenia: 4.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1, plat podľa dohody, v závislosti od skúseností a praxe uchádzača