Area Sales Manager SK

Smarty CZ a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príležitosť pre nového člena nášho ASM tímu pre naše predajne Brloh na Slovensku

Zodpovednosť Area sales manažéra:

  • Vypracovanie a dosiahnutie obchodných a výnosových plánov a cieľov.
  • Sledovanie výkonu predajného tímu a motivácia členov na splnenie alebo prekročenie predajných cieľov.
  • Riadenie, školenie a poskytovanie celkového poradenstva predajnému tímu na pridelenom území.
  • Plánovanie, vyhodnocovanie a optimalizácia operácií tak, aby boli efektívne a nákladovo efektívne.
  • Nábor, školenie a podpora vedúcich predajní a tiež vykonávanie pravidelných hodnotení výkonu.
  • Komunikácia s vedúcimi predajní za účelom zistenia ich potrieb, riešenia prevádzkových situácií.
  • Zaistenie dodržiavania firemných štandardov a postupov.
  • Príprava a prezentácia mesačných, štvrťročných a ročných výkazov, analýz a správ z prevádzky a financií.
  • Riešenie eskalovaných problémov zákazníkov, hlásenie incidentov a právnych krokov.

Požiadavky:

  • Preukázateľné skúsenosti s riadením predaja.
  • Schopnosť motivovať zamestnancov a viesť tím
  • Výborné komunikačné schopnosti, slovné aj písomné.
  • Znalosť Microsoft Office, CRM systémov a nástrojov pre riadenie projektov výhodou.
  • Vynikajúce manažérske, vodcovské a rozhodovacie schopnosti.
  • Silné analytické schopnosti a proaktívny prístup k riešeniu problémov.
  • Dobré organizačné schopnosti a efektívne zvládanie práce pod tlakom.
  • Ochota cestovať - aktívny vodič

Čo ponúkame:

  • Motivačné mzdové ohodnotenie a priateľské prostredie
  • Skvelé zamestnanecké zľavy na produkty z celého sortimentu Smarty CZ (smarty.cz, iwant.cz, jrc.cz)
  • iPhone alebo iný telefón podľa Tvojho výberu s tarifou na nás na súkromné účely
  • Občerstvenie a dostatok dobrej kávy
  • Teambuildingy, športové popoludnie, eventy ai.
  • a ďalšie benefity

Pokiaľ ťa naša ponuka zaujala, zašli nám svoj životopis a pripoj pár riadkov o tom, čo máš za sebou, čo chceš mať pred sebou a kedy môžeš/chceš nastúpiť.

Tešíme sa na teba :-)