Asistent/ka predaja pre predajňu Nové zámky

SMARTSHOP 4KA

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
Dohodou
1 100 - 1 200 EUR/mesiac816 € +Pravidelná variabilná zložka mzdy bez limitu + príplatky za soboty 50% a nedele 100 % + bonusy za vzdelávanie až do výšky 100€ + 25% za nadčasovú pracu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegyňu/kolegu, ktorú/ého baví práca s ľuďmi, má zmysel pre detail a je otvorená/ý novým výzvam v rámci budovania svojej kariéry. Ponúkame príležitosť spoznať zaujímavú oblasť obchodu, predaja a telekomunikačných služieb, možnosť nadobudnúť nové skúsenosti a zručnosti a na ich základe dosahovať ďalší odborný rast v našej spoločnosti.
• Aktívny predaj širokej škály špičkových produktov a moderných
technológií a služieb operátora 4KA zákazníkom na predajni
• Poskytovanie odborného poradenstva a zákaznícky servis pri
predaji, pomoc pri výbere produktov, služieb operátora 4KA a
moderných technológií
• Vedenie predajných rozhovorov, zisťovanie potrieb zákazníkov
• Vybavovanie e-shopových objednávok, príjem a výdaj
• Zodpovednosť za plnenie stanovených predajných plánov
• Preberanie a preceňovanie tovaru, dodržiavanie predpísaného
vizuálu predajne, zodpovednosť za správne označenie cien a
popisiek vystavených produktov
• Práca s pokladňou, inkasovanie hotovostných a bezhotovostných
platieb, vystavovanie dokladov o kúpe tovaru a záručných listov,
zodpovednosť za hotovosť v pokladni
• Pravidelná kontrola firemného emailu a komunikácia s internými
oddeleniami
• Práca s interným informačným systémom a skladovým
systémom ANS
• Príjem, výdaj a riešenie reklamácií
• Príjimanie a vybavovanie platených servisov, výkup mobilných
telefónov
• Podielanie sa na pravidelných inventúrach
• Udržiavanie čistoty a poriadku na predajnej ploche a v skladových
priestoroch

1100 – 1200 EUR/mesiac
Mininálna garantovaná výška základnej mzdy 816 €
+ Pravidelná variabilná zložka mzdy bez limitu
+ príplatky za soboty 50% a nedele 100 %
+ bonusy za vzdelávanie až do výšky 100 €
+ 25% za nadčasovú pracu
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- pracovná doba na krátky/dlhý týždeň od 09.00 hod do 21.00 hod
- stravné v hodnote 5,10 € za každý odpracovaný deň vo forme
stravovacej karty, alebo hotovosť
- možnosť nákupu za zamestnanecké zľavy
- motivačné súťaže a atraktívne vecné a finančné ceny
- možnosť kariérneho rastu zamestnanca
- práca v stabilnej spoločnosti
- vnútorný vzdelávací program SMARTSHOP Academy

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v predaji telekomunikačných služieb
vítaná
- prehľad na telekomunikačnom trhu vítaný
- orientácia na zákazníka a výsledok
- príjemné profesionálne vystupovanie
- výborné prezentačné, komunikačné zručnosti
- samostatnosť, zodpovednosť
- schopnosť zvládať komunikáciu so
zákazníkmi
- schopnosť rýchlo sa učiť
- príjemný vzhľad a vystupovanie
- zvládanie stresu
- analytické myslenie
- pro-aktívny prístup k zadaným úlohám
- vysoké pracovné nasadenie

SMARTSHOP po celom Slovensku zamestnáva viac ako 140 ľudí a prevádzkuje 55+ predajní. Sme jeden z najväčších predajcov Smart produktov a zariadení na Slovensku . Na Slovensku pôsobíme už vyše 20 rokov, pod značkou Digitall a od roku 2020 pôsobíme pod novou značkou SMARTSHOP. Sme taktiež strategický partner pre predaj produktov a služieb operátora 4KA - Swan mobile. Budujeme silnú značku na slovenskom trhu s podporou moderných technológií s dôrazom na spokojného zákazníka a zamestnanca.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4590934  Dátum zverejnenia: 31.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac