Asistent/ka predaja pre predajňu Smartshop 4KA - Šaľa

SMARTSHOP 4KA

Miesto práce
Šaľa
Termín nástupu
Dohodou
850 EUR/mesiacpriemerná mzda na obsadzovanej pozícií 1100€/mesačne, odmeny bez hornej hranice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívny predaj širokej škály špičkových produktov a služieb operátora
4KA zákazníkom na predajni
- poskytovanie odborného poradenstva
- vedenie predajných rozhovorov
- zodpovednosť za plnenie stanovených predajných plánov

- vybavovanie e-shopových objednávok
- dodržiavanie predpísaného vizuálu predajne
- zodpovednosť za správne označenie vystavených produktov
- práca s pokladňou
- elektronická komunikácia s inými oddeleniami spoločnosti
- práca s interným informačným systémom a skladovým systémom

- preberanie a preceňovanie tovaru
- príjem, výdaj a riešenie reklamácií
- prijímanie a vybavovanie platených servisov
- podieľanie sa na pravidelných inventúrach
- starostlivosť o poriadok na predajnej ploche a v skladových priestoroch
- výkup mobilných telefónov

Minimálna garantovaná výška základnej mzdy 762 € brutto/mesačne
+ príplatky za víkendovú prácu (cca 100 € / mesačne - 2 víkendy)
+ bonusy za predaj ( bez hornej hranice )
+ bonusy za vzdelávanie (až 100 €)

- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- režim dlhý/krátky týždeň

- stravné lístky za každý odpracovaný deň vo forme stravovacej karty,
alebo hotovosť
- možnosť nákupu za zamestnanecké zľavy
- motivačné súťaže a atraktívne vecné a finančné ceny
- možnosť kariérneho rastu zamestnanca
- práca v stabilnej spoločnosti

- vnútorný vzdelávací program SMARTSHOP Academy
- prídete do styku s najmodernejšou technikou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v predaji telekomunikačných služieb vítaná
- prehľad na telekomunikačnom trhu vítaný
- orientácia na zákazníka a výsledok
- príjemné profesionálne vystupovanie
- výborné prezentačné, komunikačné zručnosti
- samostatnosť, zodpovednosť
- schopnosť zvládať komunikáciu so zákazníkmi
- schopnosť rýchlo sa učiť
- príjemný vzhľad a vystupovanie
- zvládanie stresu
- pro-aktívny prístup k zadaným úlohám
- vysoké pracovné nasadenie

SMARTSHOP po celom Slovensku zamestnáva viac ako 140 ľudí a prevádzkuje 55+ predajní. Sme jeden z najväčších predajcov Smart produktov a zariadení na Slovensku . Na Slovensku pôsobíme už vyše 20 rokov, pod značkou Digitall a od roku 2020 pôsobíme pod novou značkou SMARTSHOP. Sme taktiež strategický partner pre predaj produktov a služieb operátora 4KA - Swan mobile. Budujeme silnú značku na slovenskom trhu s podporou moderných technológií s dôrazom na spokojného zákazníka a zamestnanca.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4341123  Dátum zverejnenia: 27.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac