Asistent/ka predaja pre predajňu Smartshop 4KA- Šaľa

SMARTSHOP 4KA

Miesto práce
Šaľa
Termín nástupu
Dohodou
800 - 1 000 EUR/mesiac739 € +Pravidelná variabilná zložka mzdy bez limitu + príplatky za soboty 50% a nedele 100 % + bonusy za vzdelávanie až do výšky 100€ + 25% za nadčasovú prácu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívny predaj širokej škály špičkových produktov a moderných technológií a služieb operátora 4KA zákazníkom na predajni
- Poskytovanie odborného poradenstva a zákaznícky servis pri predaji, pomoc pri výbere produktov, služieb operátora 4KA a moderných technológií
- Vedenie predajných rozhovorov, zisťovanie potrieb zákazníkov
- Vybavovanie e-shopových objednávok, príjem a výdaj
- Zodpovednosť za plnenie stanovených predajných plánov
- Preberanie a preceňovanie tovaru, dodržiavanie predpísaného vizuálu predajne, zodpovednosť za správne označenie cien a popisiek vystavených produktov
- Práca s pokladňou, inkasovanie hotovostných a bezhotovostných platieb, vystavovanie dokladov o kúpe tovaru a záručných listov, zodpovednosť za hotovosť v pokladni
- Pravidelná kontrola firemného emailu a komunikácia s internými oddeleniami
- Práca s interným informačným systémom a skladovým systémom ANS
- Príjem, výdaj a riešenie reklamácií
- Príjimanie a vybavovanie platených servisov
- Podielanie sa na pravidelných inventúrach
- Udržiavanie čistoty a poriadku na predajnej ploche a v skladových priestoroch

Prevádzky sú situované prevažne v obchodných centrách Tesco a Kaufland a v nákupných centrách po celom Slovensku
Pracovná doba 8.00 - 9:00 - 20:00 krátky/dlhý týždeň

Minimálna garantovaná výška základnej mzdy 739 € brutto/mesačne
+ príplatky za víkendovú prácu, 50% za soboty a 100% za nedele
+ 25% za prácu nadčas
+ bonusy za predaj ( bez hornej hranice )
+ bonusy za vzdelávanie (až 100 €)
- stravné lístky v hodnote 3,83 € /odpracovaný deň vo forme stravovacej karty
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- Možnosť nákupu za zamestnanecké zľavy
- Motivujúci systém odmeňovania.
- Motivačné súťaže a atraktívne vecné a finančné ceny
- možnosť kariérneho rastu zamestnanca
- Práca v stabilnej spoločnosti, ktorá prevádzkuje 50+ maloobchodných prevádzok a internetové obchody
- Práca v mladom, dynamickom kolektíve
- Vstupné a nadväzujúce školenia, neustále vzdelávanie sa v odbore
- Vnútorný vzdelávací program SMARTSHOP Academy
-prídete do styku s najmodernejšou technikou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v predaji telekomunikačných služieb vítaná
- prehľad na telekomunikačnom trhu
- orientácia na zákazníka a výsledok
- príjemné profesionálne vystupovanie
- výborné prezentačné, komunikačné a organizačné zručnosti
- samostatnosť, zodpovednosť
- schopnosť zvládať záťažové, stresové situácie
- schopnosť rýchlo sa učiť
- príjemný vzhľad a vystupovanie
- zvládanie stresu
- pro-aktívny prístup k zadaným úlohám
- vysoké pracovné nasadenie

SMARTSHOP po celom Slovensku zamestnáva viac ako 140 ľudí a prevádzkuje 55+ predajní. Sme jeden z najväčších predajcov Smart produktov a zariadení na Slovensku . Na Slovensku pôsobíme už vyše 20 rokov, pod značkou Digitall a od roku 2020 pôsobíme pod novou značkou SMARTSHOP. Sme taktiež strategický partner pre predaj produktov a služieb operátora 4KA - Swan mobile. Budujeme silnú značku na slovenskom trhu s podporou moderných technológií s dôrazom na spokojného zákazníka a zamestnanca.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4207636  Dátum zverejnenia: 19.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac