Logo SmartMan, s.r.o.

Backend developer

SmartMan, s.r.o.

Alexandra Rudnaya 40, Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 4 000 EUR/mesiacFér plat v závislosti na seniorite

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa členom nášho SmartMan tímu a vytváraj inovatívne digitálne produkty.
Do nášho tímu hľadáme skúsených developerov, ktorých baví programovanie, zakladajú si na technickej dokonalosti svojej práce a majú nastavenú myseľ na riešenie problémov progresívnymi spôsobmi.

Príležitosť samozrejme radi dáme aj šikovným juniorom, ktorí majú ambície zlepšovať svoje programátorské zručnosti a prispieť do tímu svojou mladíckou zanietenosťou, pozitívnou energiou a chuťou neustále sa posúvať dopredu.

V našom tíme tvoríme produkty, kde spájame technológie s moderným dizajnom. Okrem vývoja vlastných digitálnych produktov sa venujeme aj vývoju B2B a B2C riešení na mieru pre spoločnosti v stredoeurópskom regióne.

Náš technologický stack pre backend developera:
- PostgreSQL, Firebase Cloud Firestore, BigQuery, ELK Stack
- JavaScript, TypeScript, ESLint
- REST API, GraphQL
- Docker, Gitlab CI/CD
- OpenAI
- Firebase/Google Cloud, Amazon Web services, AppWrite

Náplň práce / Požiadavky:
- Hľadať, navrhnúť a implementovať riešenia
- Myslieť “out of the box”
- Zvládnuté princípy fungovania backend serverless technológií z nášho tech. stacku
- Kreativita je viac než vítaná. Individuálnemu potenciálu dáme priestor
- Záujem neustále sa vzdelávať v nových technológiach
- Schopnosť prijať konštruktívny feedback a byť otvorený aj iným riešeniam
- Transparentná komunikácia a dodržiavanie termínov

- Fér plat a výkonostné bonusy
- Firemný hardvér podľa osobnej preferencie a všetko, čo budeš potrebovať
- Neformálnosť a flat firemná štruktúra
- Flexibilný pracovný čas a práca z domu v závislosti na seniorite
- Možnosť rotácie projektu, zmeny technológie alebo pracovnej pozície
- Alokovaný čas na vzdelávanie a rozvoj
- Spolupráca s profesionálmi na zaujímavých projektoch
- Osobný mentor v závislosti na seniorite

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme inovatívna IT firma, ktorá sa zameriava na tvorbu moderných digitálnych produktov. V digitálnej transformácii sme ako doma a poradíme si s každou technológiou.

Máme za sebou množstvo úspešných projektov, ako napríklad aplikáciu roka eBločky, Doklado, B2B riešenie UpRekrea či digitálny produkt pre optimalizáciu filmovej produkcie Filmsmart. Sme hladní po úspechu a vedomostiach a nebojíme sa nových výziev.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ján Šipikal
Tel.: +421911518437
E-mail: poslať životopis
ID: 4665817  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac