Využi príležitosť pracovať v našom tíme ako Junior/Senior BIM projektant-ka

smartCAD s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 000 EUR/mesiacUvedená mzda je orientačná , závisí od skúsenosti a efektivity práce. + po 3 mesiacoch a zaškolení možnosť prehodnotenia a navýšenia mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho projekčného tímu hľadáme projektantku alebo projektanta pre stavebnú časť a architektúru.

Ak si priateľský a mierne komunikatívny, tak po ,,oťukaní sa,, u nás a získaní skills budeš školiť  1-3 členné skupinky.

Náplň Tvojej práce bude:

  • projektovanie v programe Revit a 3D programoch
  • školenie Revit pre malé 1-3 členné skupinky
  • spolupráca s ostatnými projektantmi v tíme

Požiadavky na nášho nového kolegu:

  • znalosť programu Revit
  • skúsenosti s projektovaním v stavebníctve
  • komunikačné a prezentačné schopnosti
  • schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
  • chuť odovzdávať svoje vedomosti ďalej

Máš rád-a nové technológie a rýchlo sa učíš? Si u nás vítaná/ý !

Projektujeme v Revite vyše 16 rokov - architektúru, statiku a kompletné TZB v BIMe.
Učíme sa novým postupom a venujeme sa digitalizácií a správe dát.

* získaš skúsenosti s prácou v BIM modeli stavby

* sympatický a veselý kolektív
* odborné školenia, neustále napredovanie a práca v najnovších CAD SW

Vopred ďakujeme za Váš záujem a ochotu poslať nám životopis.
Životopis zašlite na mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Autodesk Revit Architecture - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Výhodou je aspoň základná úroveň ovládania práce v Revite a skúsenosti s prácou v BIM

- Zodpovednosť, samostatnosť a spoľahlivosť
- Iniciatívny prístup k práci

✅ Sme tím odborníkov a nadšencov v BIM a CAD oblasti.
✅ Prinášame sw a technologické novinky pre slovenský trh.
✅ Máme :
- Silný konštrukčný tím so zameraním na vzduchové potrubia, supporty, závesy, oceľové konštrukcie a statické výpočty.
- Projekčný tím - Projektujeme priemyselné stavby, bytové domy, administratívne budovy aj rodinné domy.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ján Žilka
E-mail: poslať životopis
ID: 4803579  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac