Projektant pozemné stavby, Projektant TZB

smartCAD s.r.o.

Čajakova 19, 811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Architektonická a projekčná činnosť, projektovanie pozemných stavieb, TZB
miesto výkonu práce : Banská Bystrica alebo Bratislava

Práca v profesionálnom tíme zameranom na BIM projektovanie, nové pracovné výzvy, práca na konkrétnych projektoch.
Ochota učiť sa pracovať v REVITe.
Odborné školenia, neustále napredovanie a práca v najnovších CAD SW.

Informácie o výberovom konaní

životopis pošlite na : personalne@smartcad.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pozemné stavby, architektúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

AutoCAD - pokročilý
Autodesk Revit Architecture - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme zodpovedného, samostatného, spoľahlivého kolegu do nášho teamu ochotného sa neustále vzdelávať, najmä venovať sa práci v Revite.
Znalosť a práca v Revite bude pre Vás výhodou.

Mladá dynamická firma tvorená skúsenými odborníkmi v oblasti CAD+ HW s nápadmi ako rozvíjať business svojich klientov. Naša firma funguje na moderných princípoch Teal managment. Viac informácií o nás na www.smartcad.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Čajakova 19
811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

ID: 3149327   Dátum zverejnenia: 5.10.2017