Obchodník CAD softvéru pre projektantov

smartCAD s.r.o.

Čajakova 19, 811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu, akčného, učenia-chtivého, optimistického kolegu alebo kolegyňu.
Chceš na sebe pracovať? Zdolávať výzvy a profesionálne sa posúvať vpred? Potom sa nám určite ozvi!

Čo ťa čaká:
- komunikácia so zákazníkmi : návrhy SW riešení, prezentácie, vypracovanie cenových ponúk
- plánovanie osobných stretnutí, školení
- komunikácia s technikmi
- vzdelávanie sa v oblasti CAD SW

Sme tím a preto Ti radi poradíme a pomôžeme.

Ponúkame :
- príjemné pracovné prostredie - sme mladý, dynamický a veselý kolektív
- self management - samostatné plánovanie a organizovanie si aktivít
- vzdelávanie a školenia v obore
- firemné akcie a športové aktivity

Informácie o výberovom konaní

-životopis pošlite na personá[email protected]
-životopisy pozeráme priebežne a uchádzačovi,ktorý nás zaujme sa ozveme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, strojárstvo, CAD školenia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme pracovitého, komunikatívneho, odhodlaného a pozitívne naladeného kolegu/kolegyňu, kotorí má chuť sa učiť a pracovať na svojom rozvoji.
- skúsenosti s predajom a komunikáciou so zákazníkmi,
vedomosti z oblasti CAD SW, stavebníctva a strojárstva sú výhodou

✅ Sme tím odborníkov a nadšencov v BIM a CAD oblasti.
✅ Prinášame sw a technologické novinky pre slovenský trh.
✅ Máme :
- Silný konštrukčný tím so zameraním na vzduchové potrubia, supporty, závesy, oceľové konštrukcie a statické výpočty.
- Projekčný tím - Projektujeme priemyselné stavby, bytové domy, administratívne budovy aj rodinné domy.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3114250  Dátum zverejnenia: 20.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou