Rewora.io Sales Manager

SmartBase s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac+ dlhodobé provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre náš interný start-up Rewora.io, ktorý sa zaoberá predajom rovnomenného marketingového nástroja a jeho predplatného (subscription model), hľadáme do tímu obchoďákov komunikatívneho a dobre zorganizovaného obchodníka / obchodníčku.

Ak si dynamický mladý človek, ktorý rád telefonuje a mailuje, má vo svojej práci systém a k tomu príjemné vystupovanie, tak hľadáme práve teba!

Pre lepšiu predstavu, čo budeš robiť:

- Vytvárať databázu nových potencionálnych klientov

- Komunikovať s potencionálnymi klientmi a zbierať ich očakávania od nástroja

- Prezentovať Reworu a jej nadupaných 5 modulov (prezku máme pre teba hotovú)

- Organizovať obchodné stretnutia

Výhodou je, ak sa vieš zorientovať v oblasti IT a máš chuť sa v nej naďalej rozvíjať.

Ak ťa táto ponuka zaujala, pošli nám svoje CV.

  • príjemné pracovné prostredie
  • férové ohodnotenie, základ + dlhodobé provízie z predaja
  • ak potrebuješ, tak 100% homeoffice po skúšobke nie je problém
  • firemný apartmán v Tatrách
  • každodennú kávu, čaj, ovocie a občerstvenie
  • k dispozícii sú šípky, Xbox, stolný futbal, stolný tenis, stolové hry
  • firemný hardware. ak preferuješ svoj, radi poskytneme dotáciu
  • ​podporu športových aktivít
  • teambuildingy a iné firemné akcie
  • ​zľavy u zmluvných partnerov ​
  • k dispozícii je aj firemná knižnica s odbornou literatúrou

Veľmi pekne ďakujeme za každý poslaný životopis a záujem o nás. Každý si dôkladne prejdeme a kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti SmartBase, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme kreatívny tím zameraný na vývoj state of the art webových aplikácií. Už vyše 10 rokov posúvame hranice elektronického obchodu a riadime sa heslom - No limit eCommerce. A práve tu je naša výnimočnosť. Pomáhame firmám v ich online biznise na najvyššej možnej úrovni. Preto vyvíjame online obchody a aplikácie, ktoré sú zamerané na maximálny výkon, špičkový dizajn a neobmedzené možnosti rastu.
Neustále sa posúvame v pred a držíme krok s najnovšími trendami a technológiami. Aj vďaka tomu to väčšina kolegov s nami ťahá takmer od začiatku.
Pracujeme na rôznych domácich ale aj medzinárodných projektoch a naše najdôležitejšie spolupráce pretrvávajú aj roky. Našou vizitkou sú e-shopy a aplikácie, ktoré fungujú hladko v mnohých krajinách, takmer všetkých európskych menách, so státisícami produktov a miliónmi cien v jednotlivých cenníkoch a v napojení na rôzne externé aplikácie.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4768440  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac