Delivery manažér / IT projektový manažér v e-commerce

SmartBase s. r. o.

Prešovská 40A, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Od 2 500 EUR/mesiacPonúkaný plat sa líši v závislosti od príslušných skúseností a zručností. Plus: Ročný platový bonus založený na individuálnych a firemných výkonoch.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Využime tvoj talent, skúsenosti a odbornosť v spoločnej sfére e-commerce na našich zaujímavých projektoch (pre obchod, sklady, B2C a B2B e-shop...) Ponúkame neobmedzený priestor na sebarealizáciu, personálny rast a príležitosti pre tvoju kariéru. Samozrejmosťou je príjemné, nekonfliktné vystupovanie so zmyslom ťahať projekt vpred. Proaktivita, snaha riešiť vzniknuté otázky/problémy a dodržiavanie daného slova (vrátane deadlinov) sú vlastnosti, ktoré hľadáme.

Je u nás známa plochá hierarchická štruktúra a spolupodieľanie sa na rozvoji firmy. Spolu si tvoríme hodnotiace systémy a kritériá na odmeny. Sme tím a sme transparentní.
Na mesačných SWOT krátkych stretnutiach medzi sebou naprič firmou si odovzdávame feedbacky a posúvame sa vpred. Nie je šanca, nechať niečo/niekoho nepovšimnuté, zabudnuté, nevyriešené.

Ak máš záujem, pozri si nižšie informatívnu pracovnú náplň a tiež tradičné firemné benefity:

  • vedenie IT projektov našich e-commerce klientov
  • proaktívne riešenie vzniknutých otázok/problémov
  • dodržiavanie daného slova (vrátane deadlinov)
  • koordinácia projektov
  • analýza projektu a spracovanie výstupov
  • plánovanie a rozdeľovanie úloh, plánovanie šprintov a agilného vývoja
  • starostlivosť o kľúčových klientov v rámci režimu SLA a supportu
  • definovanie a navrhovanie požiadaviek na softvérový vývoj a vylepšenia produktu
  • návrh a vyhodnocovanie kampaní a funkcionalít /sociálne siete, google, hotjar, A/B testingy/, monitoring a rozvoj SEO
  • manažovanie vývoja webstránok a webových aplikácii
  • návrh a spolutvorba technickej architektúry projektu, analýza a návrh riešení technických zadaní, testovanie a UX
  • naceňovanie projektov v spolupráci s tímom developerov
  • práca na roadmape produktu
  • mentoring klienta z pohľadu e-commerce stratégie a odporúčanie ďalších krokov
  • transformácia biznis požiadavky do úloh pre programátora

Požadujeme:

  • kritické myslenie a zvedavosť
  • konzultačné, obchodné a technické schopnosti
  • cieľavedomosť, tímovosť,kreativita
  • pracovné skúsenosti minimálne 3roky na pozícií konzultant, projektový manažér, business analytik a pod.. s IT projektami so zameranim na e-commerce
  • profesionálne komunikačné a prezentačné schopnosti (písomne aj ústne)
  • vedenie evidencie projektu a operatíva úloh v Redmine
  • tvorba projektovej dokumentácie

Výhodou bude:

  • IT alebo technické vzdelanie
  • prax v oblasti vývoja softvéru v e-commerce
  • práca s taskovacím systémom Redmine/Jira
  • schopnosť pracovať štruktúrovane a evidovať detaily
  • proaktívny, nezávislý a zodpovedný prístup k svojim povinnostiam
  • vodcovské schopnosti a prirodzená autorita
  • chuť učiť sa nové veci a pracovať na osobnom a profesnom raste
  • schopnosť zamerať sa na detaily so zreteľom na širší kontext
  • znalosť viacerých cudzích jazykov B2-B1
  • príprava a realizácia vstupu klientov na zahraničné trhy, Black Friday a vianočné kampane
  • agilné metodiky vývoja - skúsenosti s produktami Atlasianu /Jira, Confluence, Bitbucket, Bamboo.

  • nadštandardné pravidelné platové ohodnotenie a interný systém odmeňovania
  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť homeoffice
  • kariérny rast a sebarealizácie
  • káva, čaj, ovocie, občerstvenie
  • firemný apartmán
  • šípky, xbox, stolný futbal, stolný tenis, stolové hry
  • firemný hardware
  • podpora športových aktivít
  • event kalendár firemných akcií a teambuildingov
  • zľavy u zmluvných partnerov
  • firemná knižnica s odbornou literatúrou
  • účasť na odborných konferenciách a fórach
  • sick days
  • poradenstvo v oblasti wellbeing

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať s nami. Vybraných uchádzačov oslovíme pre odpovedanie na pár otázok a vzniknutých situácií. Následne pokračujú online priateľské pohovory, kde by sme si radi vypočuli aj tvoje predstavy o našej budúcej spolupráci.

Veľmi pekne ďakujeme za každý poslaný životopis a záujem o nás. Každý si dôkladne prejdeme a kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti SmartBase, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

manazment, ekonomická, technická

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Redmine - Pokročilý
Jira - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Sme kreatívny tím zameraný na vývoj state of the art webových aplikácií. Už vyše 10 rokov posúvame hranice elektronického obchodu a riadime sa heslom - No limit eCommerce. A práve tu je naša výnimočnosť. Pomáhame firmám v ich online biznise na najvyššej možnej úrovni. Preto vyvíjame online obchody a aplikácie, ktoré sú zamerané na maximálny výkon, špičkový dizajn a neobmedzené možnosti rastu.
Neustále sa posúvame v pred a držíme krok s najnovšími trendami a technológiami. Aj vďaka tomu to väčšina kolegov s nami ťahá takmer od začiatku.
Pracujeme na rôznych domácich ale aj medzinárodných projektoch a naše najdôležitejšie spolupráce pretrvávajú aj roky. Našou vizitkou sú e-shopy a aplikácie, ktoré fungujú hladko v mnohých krajinách, takmer všetkých európskych menách, so státisícami produktov a miliónmi cien v jednotlivých cenníkoch a v napojení na rôzne externé aplikácie.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petra Šajbenová
Tel.: +421944572060
E-mail: poslať životopis
ID: 4570944  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac