1 600 - 3 100 EUR

Python Developer

SmartBase s. r. o.

Miesto práce
Vysoká 34, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš stabilný SmartBase tím hľadá šikovného Web Developera.

Vyvíjame e-commerce riešenie postavené na ostrieľaných a rapídne rastúcich technológiach Python v kombinácii s Django frameworkom a Vue.js. Build a deployment na staging alebo produkciu za nás automaticky rieši Gitlab CI a Docker. O zachovanie kvality kódu sa postará Sonar a kolega, ktorý ti spraví review na každý MR v Gitlab-e.

Technológie, s ktorými pracujeme:

• Python, Django, PostgreSQL, Nginx
• Celery, Redis, RabbitMQ
• Elasticsearch
• HTML, CSS, Javascript, Vue.js
• Git, Docker, CI (Jenkins, Travis, Gitlab)

Ak sa chceš dozvedieť viac, určite nám napíš,  pošli svoje CV a radi sa s Tebou osobne stretneme a porozprávame.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

podľa skúseností

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Python - pokročilý

Sme dynamicky rastúca spoločnosť a o našom riešení online predaja už vedia aj veľkí hráči. Microsoft si nás vybral ako jedného z partnerov pre „Enterprise e-commerce“. Zároveň sme dostali ocenenie na prestížnej súťaži Microsoft Awards 2018 za naše riešenie „Virtuálna a rozšírená realita v retail e-commerce“
Tak, ako kvalitu našich riešení si vážime aj našich zamestnancov a v prípade problému za nimi pevne stojíme. Staviame na pevných morálnych princípoch a naši zákazníci sa na nás môžu vždy spoľahnúť. Každoročný ~100% rast spoločnosti vo všetkých smeroch stojí na poctivej práci každého z nás.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SmartBase s.r.o.
Zimná 2
974 05 Banská Bystrica

Kontakt

ID: 3253430   Dátum zverejnenia: 14.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   podľa skúseností