Operátor výroby Green Area

Smart wood Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Strážske
Termín nástupu
ihneď
5,4 - 6,1 EUR/hod.+ variabilná zložka až do výšky 20%, príplatky za zmennú prevádzku, rizikový príplatok, preplatenie nadčasov (rozmedzie priemernej mesačnej mzdy v hrubom:1300€-1400€ )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​- obsluha lúpačky - dýhovací stroj

​- obsluha píly

​- obsluha odkôrňovačky​

- dodržiavanie technológie s dôrazom na kvalitu

- 12 hodinové zmeny /denná, nočná/

​- úvodné zaškolenie v Čechách - Libčany​

Zamestnancom poskytujeme atraktívne finančné ohodnotenie a zaujímavé benefity:
​- výkonnostné odmeny (variabilná zložka)
​- príplatok na cestovné
​- príplatok za odpracované roky
​- príspevok do 3.piliéra
​- finančný príspevok na stravu
​- 5 týždňov dovolenky
​- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
​- priateľský kolektív a firemné akcie​

Informácie o výberovom konaní

Všetky Vaše životopisy sú evidované.
Vhodných kandidátov na danú pozíciu budeme kontaktovať telefonicky do troch týždňov od prijatia žiadosti.
Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a prajeme veľa úspechov pri hľadaní nového zamestnania.

Team spoločnosti Smart wood Slovakia, s r. o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Vysokozdvižný vozík (VZV) - Pokročilý
Žeriavnický preukaz - Základy
Viazačský preukaz - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

aspoň 1 rok

Počet rokov praxe

1

​manuálna zručnosť, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita​

smart wood je hrdou rodinnou firmou, ktorá sa stala svetovým lídrom vo výrobe drevených potravinárskych drievok (drievka do nanukov, miešadlá do kávy, špízové špajle).
Skupina v dnešnej dobe zamestnáva cez 1000 ľudí v 9 výrobných závodoch a 2 distribučných centrách. Vyrábame vyše 25 miliárd drievok ročne a zásobujeme cez 300 zákazníkov vo viacej než 50 krajinách sveta - Unilever, Nestlé, Mars, BIDFOOD, KILARGO, R&R, YSCO, TIPA, PINKO, BULA a iné.
Skoro 100 rokov skúseností zo zameraním pozornosti na potreby našich zákazníkov z nás spravilo hlavného partnera na trhu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Chrenková
Tel.: +421948893622
E-mail: poslať životopis
ID: 4820744  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,4 EUR/hod.