Obchodník/Projektový manažér (Ref. č.: 7)

SMART Systems s.r.o.

Miesto práce
Bottova, Nitra
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800 - 1 000 Eur /podľa skúseností/ + provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie cenových ponúk na základe zaslaných podkladov od zákazníka
- aktívna komunikácia so zákazníkom
- zodpovednosť za celý priebeh projektu
- perfektná znalosť ponúkaných produktov a služieb našej firmy
- obchodné a technické poradenstvo
- aktívna komunikácia s predajným tímom a manažérom
- aktívna účasť na výstavách firmy v rámci SR

- práca v malej a flexibilnej spoločnosti
- motivačné platové ohodnotenie
- príjemná a otvorená atmosféra vo firme
- príležitosti k osobnému rastu, podpora v podobe školení

V súčasnosti sme najúspešnejšia firma realizujúca centrálne vysávanie na Slovensku. Zaoberáme sa aj predajom klimatizácií, tepelných čerpadiel a rekuperácií.
Hľadáme zodpovedného a pracovitého kolegu, ktorý rád komunikuje s ľuďmi a dohliadne na realizáciu zvereného projektu v takej kvalite akú by si želal na vlastnej stavbe. Naši zákazníci sa často stávajú našimi priateľmi a aj po dlhom čase od odovzdania systému si musia byť istý, že ich rozhodnutie zveriť projekt a realizáciu našej firme bolo jedno z ich najlepších rozhodnutí.
Toto je hlavný rozdiel medzi nami a našou konkurenciou a preto trváme na tom aby každý vo firme perfektne odviedol svoju prácu v požadovanej kvalite a množstve.
Plat je priamo úmerný prínosu daného pracovníka pre našu firmu. Na pohovor pozveme LEN vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.11.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Obchodník, obchodný zástupca
2

- Hľadáme nadšenca pre technické veci, ktorý rád komunikuje, má príjemné vystupovanie, dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
- samostatnosť pri riešení úloh
- technické myslenie

Výhradný dovozca centrálnych vysávačov značky Electrolux, Zanussi, Beam. Spoločnosť sa zaoberá predajom a montážou rekuperácii RENSON a PAUL, centrálnych vysávačov, klimatizácii Electrolux, LG, tepelných čerpadiel.
Zabezpečujeme vysokú kvalitu služieb k ponúkaným produktom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Bottova 580/2, 949 01 Nitra
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Elmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 1150547   Dátum zverejnenia: 12.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 - 1 000 Eur /podľa skúseností/ + provízie z predaja