Reagujte bez životopisu

Vodič MKD

SMINLO, s. r. o.

Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
762 - 1 950 EUR/mesiacZákladná mzda 762 EUR/mes. brutto + zákonné diéty + odmeny. Čistý mesačný príjem 1650-1950€ vrátane zákonných diét a odmien.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prevoz tovarov na destináciách v rámci SK-DE-SK alebo SK-FR-SK. Starostlivosť o zverené vozidlo a prevážaný náklad, dochvíľnosť pri nakládkach a vykládkach, profesionálne, zodpovedné a slušné vystupovanie, záujem o dosahovanie dobrých výsledkov a ekonomickej jazdy. Vodič má pridelené svoje vozidlo a vodiči si vozidlá nestriedajú.

Pravidelná otočková preprava SK-DE-SK alebo SK-FR-SK a víkendy trávi vodič doma na SK.
Vozidlá vybavené tankovacími a platobnými kartami.
Automatické platenie mýta mýtnymi jednotkami/online.
Výplata načas + ostatné bonusy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

komunikatívnosť, schopnosť čítať v mape, zodpovednosť, spoľahlivosť

SMINLO - smart international logistics je rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť s medzinárodným pôsobením ktorá úspešne pôsobí na slovenskom a medzinárodnom trhu od roku 2006. Spoločnosť poskytuje komplexné zasielateľské služby v oblastiach námornej, leteckej, železničnej a pozemnej prepravy. Spoločnosť má na Slovensku svoje pobočky v Sládkovičove, Nitre, Liptovskom Mikuláši a v Košiciach.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4063907  Dátum zverejnenia: 23.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 762 EUR/mesiac