Reagujte bez životopisu

Vodič MKD

SMART LOGISTICS, s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
739 - 1 800 EUR/mesiacZákladná mzda 739 EUR/mes. brutto + zákonné diéty + odmeny. Čistý mesačný príjem 1400-1800€ vrátane zákonných diét a odmien.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prevoz tovarov na destináciách v rámci SK-DE-SK. Starostlivosť o zverené vozidlo a prevážaný náklad, dochvíľnosť pri nakládkach a vykládkach, profesionálne, zodpovedné a slušné vystupovanie, záujem o dosahovanie dobrých výsledkov a ekonomickej jazdy. Vodič má pridelené svoje plachtové vozidlo zn. Renault T480.

Pravidelná otočková preprava SK-DE-SK a víkendy trávi vodič doma na SK.
Vozidlá vybavené tankovacími a platobnými kartami
Automatické platenie mýta mýtnymi jednotkami/online
Výplata načas.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

19.5.2021 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

komunikatívnosť, schopnosť čítať v mape, zodpovednosť, spoľahlivosť

SMART LOGISTICS je rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť ktorá úspešne pôsobí na slovenskom trhu od roku 2006 a v súčasnosti má pobočky v Sládkovičove, Nitre Liptovskom Mikuláši a v Košiciach. Spoločnosť poskytuje svoje komplexné služby v oblastiach námornej, riečnej, leteckej, železničnej a pozemnej prepravy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Fučíkova 460
925 21 Sládkovičovo

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4063907  Dátum zverejnenia: 19.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac