Špeditér / Transport koordinátor pre cestnú dopravu - LM

SMART LOGISTICS, s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
01.01.2021
Mzdové podmienky (brutto)
Od 850 EUR/mesiac+ mesačná odmena 150 Eur mzda sa určuje podľa praxe v odbore a celkových skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť SMART LOGISTICS, s.r.o. hľadá pracovníkov do pobočky v Liptovskom Mikuláši s nasledovnou náplňou práce:
- práca s počítačom
- telefonická a emailová komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
- príjem a spracovanie objednávok na cestnú prepravu
- vyhľadávanie vhodných vozidiel na danú prepravu
- sledovanie priebehu realizovaných prepráv
- vedenie evidencie

Práca v mladom tíme v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.
Bohatý firemný motivačný a sociálny program.

V prípade záujmu, nám prosím pošlite svoj životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku.
Ďakujeme všetkým záujemcom o prácu v spoločnosti SMART LOGISTICS.
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.12.2020 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

1

komunikatívnosť, flexibilita, spoľahlivosť, zodpovednosť
odolnosť voči stresu
koncepčné myslenie
skúsenosti s prácou na PC
aktívny prístup k práci
prax v doprave je výhodou

SMART LOGISTICS je rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť ktorá úspešne pôsobí na slovenskom trhu od roku 2006 a v súčasnosti má pobočky v Sládkovičove, Nitre Liptovskom Mikuláši a v Košiciach. Spoločnosť poskytuje svoje komplexné služby v oblastiach námornej, riečnej, leteckej, železničnej a pozemnej prepravy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Fučíkova 460
925 21 Sládkovičovo

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne Oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 4002120  Dátum zverejnenia: 20.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac