Montážnik detského nábytku/Skladník Cilek Room - NC BORY MALL

Smart Lines s. r. o.

Miesto práce
Bory Mall, Lamač-Bratislava-Lamač-Lamač
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
850 €, po zaškolení 915 € (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem, vykládka a manipulácia s tovarom od dodávateľa
- výdaj tovaru zo skladu zákazníkom
- rozvoz nábytku k zákazníkom domov (celé Slovensko)
- montáž detského nábytku
- udržiavanie poriadku v sklade

Samostatná práca v malom sklade s nábytkom
Mladý kolektív
Po 1. roku zmluva na dobru neurčitú a zvýšenie platu
Príspevok na oblečenie
Adekvátne pracovné ohodnotenie

V prípade, že Vás ponuka zaujala, prosím, pošlite nám Váš životopis s fotografiou v slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Predajňa Çilek ROOM sa nachádza v nákupnom centre v Bory Mall a venuje sa predaju detského nábytku. Okrem predaja sprostredkováva svojim zákazníkom dovoz a montáž tovaru po celom Slovensku.
www.cilekroom.sk

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia je vhodná pre chlapov so vzťahom k manuálnej práci.
-zodpovednosť, prispôsobivosť
- samostatnosť
-manuálne zručný

Spoločnosť Smart Lines s.r.o. je prevádzkovateľom obchodov NYMPH a CILEK ROOM.
NYMPH je zameraný na predaj kvalitných kožených a nekožených kabeliek, obuvi a doplnkov.
CILEK ROOM je zameraný na predaj detského nábytku značky CILEK, ktorá je známa po celom svete.
Spoločnosť si zakladá na kvalite a spokojnosti zákazníkov, preto ponúka len kvalitný značkový tovar.

Predajňu NYMPH a CILEK ROOM nájdete v nákupnom centre Bory Mall Bratislava.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Pribinova 16
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Lopatovský
E-mail: poslať životopis
ID: 3248757   Dátum zverejnenia: 30.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850 €, po zaškolení 915 € (brutto)