Predajca detského nábytku Cilek Room NC Bory Mall

Smart Lines s. r. o.

OC BORY MALL, Lamač 6780, 84106, Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme komunikatívneho predajcu s pozitívnym prístupom k zákazníkom. Predaj je zameraný na detský a študentský nábytok.
- prezentovanie produktov spoločnosti
- starostlivosť o predajňu
- vytváranie cenových ponúk pre zákazníkov
- plánovanie a koordinácia dopravy a montáže nábytku
- práca s PC
- práca s pokladňou

- stabilné a pokojné prostredie
- mladý kolektív
- motivačné finančné ohodnotenie

V prípade, že Vás ponuka zaujala, prosím, pošlite nám Váš životopis s fotografiou v slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 13 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Çilek ponúka nábytok a vybavenie izieb zamerané pre bábätká, deti a tínedžerov pod konceptom predajní “Çilek Room”.
Viac na stránke www.cilekroom.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozitívny prísup k práci so zákazníkmi
- komunikatívny a ochotný prezenovať ponuku spoločnosti
- vzťah k práci s PC
- zodpovednosť
- vodičský preukaz nie je podmienka ale výhoda

Spoločnosť Smart Lines s.r.o. je prevádzkovateľom obchodov NYMPH a CILEK ROOM.
NYMPH je zameraný na predaj kvalitných kožených a nekožených kabeliek, obuvi a doplnkov.
CILEK ROOM je zameraný na predaj detského nábytku značky CILEK, ktorá je známa po celom svete.
Spoločnosť si zakladá na kvalite a spokojnosti zákazníkov, preto ponúka len kvalitný značkový tovar.

Predajňu NYMPH a CILEK ROOM nájdete v nákupnom centre Bory Mall Bratislava.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Pribinova 16
811 09 Bratislava

Kontakt

ID: 3163865   Dátum zverejnenia: 7.12.2017