Asistent/ka predaja Cilek Room(detský nábytok) OC Bory Mall

Smart Lines s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
780€ po zaučení 850€ + povinné príplatky za prácu cez víkend

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme komunikatívneho predajcu s pozitívnym prístupom k zákazníkom. Predaj je zameraný na detský a študentský nábytok.
- prezentovanie produktov spoločnosti
- starostlivosť o predajňu
- vytváranie cenových ponúk pre zákazníkov
- plánovanie a koordinácia dopravy a montáže nábytku
- práca s PC
- práca s pokladňou

-gastrolístky (4€)
-povinné príplatky za prácu cez víkend
-zamestnanecká zľava
-príspevok na oblečenie
- stabilné a pokojné prostredie
- mladý kolektív

V prípade, že Vás ponuka zaujala, prosím, pošlite nám Váš životopis s fotografiou v slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2.9.2018 (ostáva ešte 19 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Çilek ponúka nábytok a vybavenie izieb zamerané pre bábätká, deti a tínedžerov pod konceptom predajní “Çilek Room”.
Viac na stránke www.cilekroom.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft PowerPoint - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozitívny prísup k práci so zákazníkmi
- komunikatívny a ochotný prezenovať ponuku spoločnosti
- vzťah k práci s PC
- zodpovednosť
- vodičský preukaz nie je podmienka ale výhoda

Spoločnosť Smart Lines s.r.o. je prevádzkovateľom obchodov NYMPH a CILEK ROOM.
NYMPH je zameraný na predaj kvalitných kožených a nekožených kabeliek, obuvi a doplnkov.
CILEK ROOM je zameraný na predaj detského nábytku značky CILEK, ktorá je známa po celom svete.
Spoločnosť si zakladá na kvalite a spokojnosti zákazníkov, preto ponúka len kvalitný značkový tovar.

Predajňu NYMPH a CILEK ROOM nájdete v nákupnom centre Bory Mall Bratislava.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Pribinova 16
811 09 Bratislava

Kontakt

ID: 3163865   Dátum zverejnenia: 6.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   780€ po zaučení 850€ + povinné príplatky za prácu cez víkend