Staň sa regionálnym obchodným partnerom

Smart Foods Market Ltd.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
2 000 - 10 000 EUR/mesiacNaši regionálny partneri sú odmeňovaní percentuálnym podielom z dosiahnutej tržby v obchodnej skupine.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme biotechnologická firma s celosvetovou pôsobnosťou so sídlom v Londýne. Špecializujeme sa na zdravý životný štýl, a práve teraz spúšťame nový projekt na Slovensku, ktorého súčasťou sa môžeš stať aj ty. Hľadáme šikovných, húževnatých a vytrvalých ľudí, vyznávačov zdravého životného štýlu, ktorí sa stanú teamleadermi obchodných skupín v pridelenom regióne a pomôžu nám nájsť lokálnych partnerov, ktorí sa zapoja do nášho projektu. Ich úlohou bude zabezpečiť dostupnosť našich produktov a služieb, čo najväčšiemu počtu ľudí, tak aby to malo efekt pre nás všetkých, čo chceme žiť zdravo a uchovať našu planétu aj pre ďalšie generácie aspoň v takom stave ako ju máme dnes. Pre našich partnerov máme pripravený určitý počet miest (licencií), tak aby sme zabezpečili dostatočné pokrytie celého územia Slovenska a zároveň ochránili a dosiahli efektívnosť, ziskovosť pre našich partnerov. Regionálny obchodný partner je živnostník až do uvedenia našich produktov a služieb na trh, potom je možné tento vzťah po vzájomnej dohode upraviť na trvalý pracovný pomer.

- mobilný telefón, tablet
- elektromobil
- až 80% tvorí práca z domu
- vzdelávanie a odborná príprava prostredníctvom pravidelných školení, workshopov a firemných meetingov
- podpora rodiny (tvoja pozícia a príjem ti ostáva za splnenia určitých podmienok aj v prípade rodičovskej dovolenky)

Výberové konanie môže byť ukončené aj skôr, keďže počet našich regionálnych obchodných partnerov na území Slovenska je limitovaný. Zároveň prosíme uchádzačov o zaslanie motivačného listu s fotografiou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- primerané k pracovnej ponuke, o ktorú sa uchádzate

Smart Foods Market is international biotechnology platform offering food service through local partners using local produce to develop self-sufficiency in operated areas and reduce carbon emissions. We use smart medical technologies to prevent health issues and smart technologies to lower waste and improve environmental conditions in the world.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3854212  Dátum zverejnenia: 23.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac