Reagujte bez životopisu

Zubná asistentka, dentálna hygienička

Smart Dental Clinic s.r.o.

Miesto práce
Nám. hraničiarov, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
hneď
Mzdové podmienky (brutto)
928 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistencia pri stomatologických výkonoch, starostlivosť o inštrumentárium a v prípade dentálnej hygieničky vykonávanie komplexnej dentálnej hygieny.

Smart Dental Clinic ponúka za účelom sceľovania kolektívu spoločné raňajky zamestnancov 1x za mesiac a 1x ročne teambuilding, okrem toho ponúkame aj štedrú variabilnú zložku mzdy a 2x ročne odmenu.
Pre dentálnu hygieničku aj samostatné stomatologické kreslo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubný asistent, zdravotnícky asistent, zdravotná sestra, dentálna hygiena

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme tímového hráča do novej zubnej kliniky, ktorý má chuť pracovať, vzdelávať sa, rád komunikuje s ľudmi a pri výkone práce kladie dôraz na precíznosť. Nemusíš mať praktické skúsenosti, my ťa všetko naučíme!

Smart Dental Clinic s.r.o. poskytuje pacientom ucelený koncept liečby v súlade s najmodernejšími odbornými znalosťami, metódami a postupmi s pomocou nadštandardného prístrojového vybavenia.
ID: 3912824  Dátum zverejnenia: 18.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 928 EUR/mesiac