Pracovník v kancelárii

Smart Consulting and Solutions s. r. o.

Miesto práce
Einsteinova 3677/11, Petržalka
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práve začínaš a hľadáš možnosti ako najlepšie naštartovať Tvoju kariéru ?
Uvítaš možnosť sebarealizácie a realizácie tvojich nápadov v praxi?
Chceš chodiť do práce rád a s úsmevom? Záleží ti na príjemnej atmosfére a priateľskom kolektíve?
Potom si vhodný kandidát, ktorého v túto chvíľu hľadáme.

Čo ťa u nás čaká:
- Budeš pracovať v internom systéme spoločnosti
- Budeš s klientmi budovať vzťah a partnerstvo, stretávať sa s nimi na osobných schôdzkach a udržovať s nimi vzťah telefonickou formou
- Analyzuješ potreby klienta a navrhuješ pre nich vhodné riešenie
- Eviduješ dokumenty v CRM systéme
- Úzko spolupracuješ so skúsenými členmi tímu
- Príjemný kolektív, ktorý ocení tvoje úsilie a prácu
- A nejaká tá administratívna agenda a vyhotovenia reportov ťa u nás neminie

- Nadštandardnú odmenu ponúka každý, my ti ju skutočne dáme + fixný plat + exkluzívne provízie
- Know-how ťa dôkladne naučíme
- Aj fajčiari si u nás prídu na svoje - máme aj fajčiarske pauzy, nefajčiari si zatiaľ môžu dať niečo dobrého alebo sa prejsť sa na čerstvom vzduchu
- A pretože sme dobrá partia mladých ľudí, radi spolu niečo podnikneme aj mimo práce, preto ani o teambuildingové akcie u nás neprídeš
- Občerstvenie na pracovisku je pre nás samozrejmosťou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Si pozitívna osobnosť - teda medzi nás dobre zapadneš
- Na druhej strane ale dokážeš dobre reprezentovať, rád sa slušne oblečieš
- Si komunikatívny a nebojíš sa telefonovať
- Dokážeš samostatne pracovať, ale zároveň si aj tímový hráč
- Máš čistý register trestov
- Máš minimálne SŠ vzdelanie - bez ohľadu na odbor
- Cudzí jazyk výhodou – nie však podmienkov

Riešenia Smart Consulting ponúkajú integrované riešenia ERP, služby, podporu, ktoré pomáhajú našim klientom pri riadení ich podnikania s maximálnou účinnosťou a spoľahlivosťou. Riešenia Smart Consulting poskytujú čestnosť, dôveryhodnosť a kreativitu.
Naša spoločnosť je partnerom spoločnosti IBM .... Uvedomujeme si našu spoločnosť a naše prostredie a prostredníctvom nášho odhodlaného úsilia a príspevkov sa vždy usilujeme stanoviť štandard, ktorý majú ostatní dodržiavať.
ID: 3845000  Dátum zverejnenia: 10.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac