800 - 1 600 EUR

Junior manager

Smart Consulting and Solutions s. r. o.

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Sledovanie a analyzovanie vývoja trhu a aktuálneho diania vo svete
- Tvorenie a budovanie dlhodobých vzťahov s klientelou firmy
- Vedenie obchodných stretnutí
- Marketingová kampaň cielená na klientov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800 EUR + prémie, bonusy v stovkách eur

- Pracovná doba od Po-Pi od 8:30 do 17:30 hod (piatky prac. doba skrátená len do 15:00)
- Vstupné školenie hradené firmou
- Služobný telefón
- Príjemné pracovné prostredie
- Možnosť nadštandardného zárobku vo forme bonusov
- Získanie nových pracovných skúseností aj pre kandidátov bez praxe
- Priestor pre rozvoj a osobnostný rast
- Práca v mladom, medzinárodnom tíme s profesionálnym vedením
- Stáže na pobočkách spoločnosti v zahraničí ( EU )

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Požadujeme:
- dobré komunikačné schopnosti
- proklientský prístup
- užívateľská znalosť PC
- ochota učiť sa novým veciam a cieľavedomosť,motivácia peniazmi
- sebavzdelávanie

Spoločnosť ETX Capital poskytuje najmodernejšie služby medzinárodnej správy investícií a obchodu. Od svojho založenia sa zameriavame na poskytovanie služieb najvyššej kvality a najspoľahlivejších maklérskych služieb vo svojom odbore. Máme viac ako 50 ročné skúsenosti.

Adresa spoločnosti

ETX Capital
Einsteinova 3677/11
851 01 Bratislava
ID: 3606737   Dátum zverejnenia: 12.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 EUR + prémie, bonusy v stovkách eur