Office asistent/ka

Moutline, s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 3677/11, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 5 000 EUR/mesiacOdmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak Ťa pracovná pozícia zaujala, mal by si vedieť, že náplňou Tvojej práce bude:
- Absolvovanie rokovania s klientelou spoločnosti ohľadne zaujímavých obchodných príležitostiach
- Absolvovanie meetingov a krátkych školení s manažérmi
- Prípravy rôznych podkladov pre nariadených
- Organizovanie stretnutí pre príslušného manažéra
- Zriaďovanie obchodných účtov a vyhľadávanie investičných príležitostí
- Komunikácia s klientmi

- Okrem získavania pracovných skúseností aj pre kandidátov bez praxe - možnosť
naštartovania kariéry
- Garantovaný fixný plat + bonusy - vysoké garantované provízie až do
výšky 4-12 %
- Preferujeme dlhodobú spoluprácu
- Pravidelné zdokonaľovanie sa v podobe školení hradených z našej strany, možnosti získania osvedčení a certifikátov
- Práca v luxusnom business centre s dobrou dopravnou dostupnosťou a parkovaním
- Firemné akcie v európskych metropolách a možnosť práce v zahraničí v rámci našich pobočiek
- Dostanete vlastný firemný počítač a telefón s neobmedzeným paušálom a internetom
- Pracovná doba od PO-PIA od 08:30 - 17:00 ( piatky skrátená pracovná doba do 15:00)
- Práca je vykonávaná buď na dohodu o brigádnickej práci študenta alebo na živnosť

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- Dobré komunikačné schopnosti
- Pozitívne naladenie
- Proklientský prístup
- Užívateľská znalosť PC
- Ochota učiť sa novým veciam a c
cieľavedomosť,motivácia peniazmi
- Sebavzdelávanie

Obchodná spoločnosť zastupujúca viaceré medzinárodné firmy, ktoré ponúkajú rôzne investičné služby, zameraná na sprostredkovanie a predaj produktov a služieb našich obchodných partnerov.
Pomáhame korporátnym obchodným spoločnostiam zvyšovať obchodné výsledky a trhový podiel prostredníctvom unikátneho know-how. Poskytujeme prvotriedny obchodný softvér, ktorý umožňuje klientom získať významné znalosti v oblasti obchodu.
Spoločnosť má dlhoročné skúsenosti vo finančnej oblasti.
Talentovaný a motivovaný človek má u nás šancu vydať sa tými najzaujímavejšími smermi, ktoré prispievajú k osobnému rastu a hlbšiemu poznaniu. Umožňujeme mladím, priebojním ľuďom vybudovanie perspektívnej obchodnej kariéry.
ID: 3541264  Dátum zverejnenia: 7.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac