Lektor/ka anglického jazyka metódou Helen Doron

SMART BABY, o.z.

Miesto práce
Požiarnická 17, Prešov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.8.2023
13 - 20 EUR/hod.Každoročné zvyšovanie mzdy. Osobné ohodnotenie vo forme príplatkov, polročné a koncoročné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výučba anglického jazyka celosvetovo uznávanou, unikátnou metódou Helen Doron.
Výučba rôznych vekových skupín od 2 do 19 rokov.
Výučba prevažne v popoludňajších hodinách.

Dlhodobé zamestnanie.
Zaujímavé finančné ohodnotenie.
Celosvetovo akceptované školenia v danej oblasti.
Mladý a veselý kolektív, super atmosféra, zábavný job v príjemnom a útulnom prostredí.
Vopred pripravené učebné materiály a pomôcky a pedagogická podpora.
Flexibilný pracovný čas.
Zdarma kurzy pre rodinných príslušníkov.
Možnosť kariérneho rastu.

Od uchádzačov požadujeme slovenský životopis a krátky motivačný list v anglickom jazyku zaslať na [email protected] . Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom. Po pohovoroch (osobne) bude nasledovať ukážková hodina a podrobná prezentácia našej metódy. Vo vopred dohodnutom termíne (v priebehu júla/augusta) musí úspešný uchádzač absolvovať 5-dňové školenie v Bratislave. Hľadáme zodpovedných kolegov na dlhodobú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výučba anglického jazyka

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Zoom: Video Conferencing - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na pozícii lektorka, alebo z práce s deťmi výhodou.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spomínate si na vášho obľúbeného učiteľa alebo učiteľku z detstva? Presne takých ľudí hľadáme. Zanietené lektorky a lektorov, ktorí budú svoju prácu robiť od srdca. Hľadáme niekoho, pre koho bude práca zároveň aj koníčkom. Hľadáme osobu, ktorá má pozitívny vzťah k deťom, je veselá, kreatívna, komunikatívna, flexibilná, je tímovou hráčkou a chce svoje vedomosti posúvať ďalej.

Jazyková škola Helen Doron je svetovým lídrom vo vyučovaní angličtiny ako druhého jazyka.
www.helendoron.sk
ID: 3133410  Dátum zverejnenia: 24.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 13 EUR/hod.