Obchodný zástupca / Medicínsky reprezentant

Smamed s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
1 000 - 3 000 EUR/mesiacmzdové podmienky závisia od skúsenosti uchádzača + kvartálne odmeny na základe vyhodnotenia osobných KPi

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- akvizícia špecializovaných lekárov, polikliník a iných zdravotnických zariadení (alergológovia, oftalmológovia, ORL, urológovia a pod.) s cieľom zaviesť internetový portál TopDoktor.sk
- udržiavanie a budovanie dobrých vzťahov s lekármi
- sledovanie a monitorovanie trhu
- plnenie vopred stanovených cieľov vo zverenom regióne
- reportovanie výsledkov
- zúčastňovanie sa interných meetingov - osobne alebo prostredníctvom telekonferencie podľa zadania

Služobný automobil alebo príspevok na využitie vlastného motorového vozidla, preplatenie PHM, služobný notebook, služobný mobil, priama komunikácia, motivujúci provízny systém.

Do tímu hľadáme človeka, ktorý vie pracovať samomstatne, miluje výzvy a chce pracovať v perspektívnej a dynamicky rozvíjajucej sa spoločnosti. Dajte nám o sebe vedieť zaslaním svojho CV s fotografiou na [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.
Každú žiadosť starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.
Avšak pre veľký záujem, žiaľ, nie je možné odpovedať každému uchádzačovi osobne, preto budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Farmaceutický reprezentant / obchodný zástupca v medicínskom prostredí

Počet rokov praxe

2

- znalosť medicínskeho prostredia
- veľmi dobré komunikačné a prezentačné
zručnosti
- vodičský preukaz sk. B
- vysoké pracovné nasadenie
- pozitívny a aktívny prístup k práci
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- tímový hráč

Internetový portál TopDoktor.sk pôsobí na trhu 9. rokom a predstavuje najvyhľadávanejšiu webovú aplikáciu na vyhladávanie lekára. Spolupracujeme so stovkami lekárov vo všetkých špecializáciách a s mnohými zdravotníckymi zariadeniami.
Lekári a zdravotnícke zariadenia využívajú náš rezervačný systém ako vlastný online kalendár.
ID: 4235268  Dátum zverejnenia: 28.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac